zeppka
31.07.08,13:56
Prosím vás, ako sa formuluje žiadosť o zmenu pracovnej pozície (z učiteľky na riaditeľku), ak s danou inštitúciou (obcou) mám uzavretý pracovný pomer. Existuje špeciálna žiadosť, alebo stačí žiadosť o prijatie do zamesnania na pozíciu riaditeľky. Ďakujem.
Chobot
31.07.08,11:59
Prosím vás, ako sa formuluje žiadosť o zmenu pracovnej pozície (z učiteľky na riaditeľku), ak s danou inštitúciou (obcou) mám uzavretý pracovný pomer. Existuje špeciálna žiadosť, alebo stačí žiadosť o prijatie do zamesnania na pozíciu riaditeľky. Ďakujem.

:eek: A to na funkciu riaditeľky nie je vypísaný konkurz? Keby to bolo také jednoduché kariérovo postúpiť - každý by si dal žiadosť o riaditeľa.

A máš to miesto riaditeľky sľúbené? Alebo je to voľné?
zeppka
31.07.08,12:04
Bude výhlásený konkurz, ale starosta mi povedal, aby som si najskôr napísala žiadosť. A neviem ako ju formulovať.
wagner
31.07.08,20:31
Neviem načo máš písať žiadosť, keď bude vyhlásený konkurz. V ozname o konkurze na miesto riaditeľky bude všetko uvedené, čo máš predložiť. Predsa starosta ako zriaďovateľ bude vypisovať konkurz. Iba ma zaráža, že chceš byť riaditeľkou a nevieš si napísať žiadosť:mad:.Riaditeľka musí vedieť písať iné žiadosti, nie len o prijatie do zamestnania.
zeppka
01.08.08,07:32
Tak to ťa zarážať nemusí, pretože žiadosti aj iné dokumenty si viem napísať aj sama, len som asi moc precízna, pretože mi záleží na každom slove, štylizácii, forme atď. a skromne som hľadala dokonalý vzor i na porade. Starosta ma poplietol, lebo si žiadal žiadosť- ale je somarina, aby som žiadala o prijatie do PP, ak som tam už zamestnaná, a aj tak na miesto riaditeľky musí byť podľa zákona vypísaný konkurz- to ma pomiatlo, a preto som sa pýtala poraďákov, ale už viem... budem písať prihlášku do výberového konania a dokonale si ju navrhnem sama :D- aspoň sa o to budem snažiť. Ale i tak ďakujem za odpoveď. :)