sklenkova
22.04.05,16:35
Mám skoro 20 roč. dcéru,ktorá si spravila živ. skúšku,pretože odmieta robiť za min. mzdu a tringelty dávajú jej a nie jej majiteľke, a preto nie sú súčasťou mzdy. Preto sa rozhodla že si prenajme kreslo, ale na celý deň,a bude robiť na seba. Ak niekto viete o nejakom takom prenájme v Bratislave-mesto poraďte. Nemôže robiť inde ako v meste - všetci jej zákazníci sú z mesta. Ovláda svoju prácu super a aj kde robí ani jedna neovláda strihy, farby,melľry...ako ona hoci je najmladšia.Finančne jej viem pomôcť, ale nájsť kreslo ...
pyton
22.04.05,15:04
Skúšala si už dať inzerát alebo možno stačí poslať email vybranému kaderníctvu aj na internete?
Inak, na bývalej Februárke, v tých 3 veľkých štvorcoch je nejaké kaderníctvo, kde to takto majú.

/potom nám dúfam poradíte, keď už to kreslo bude mať, že kde nájdeme dobrú kaderníčku:)/
ondrejvla
22.04.05,15:10
Mám skoro 20 roč. dcéru,ktorá si spravila živ. skúšku,pretože odmieta robiť za min. mzdu a tringelty dávajú jej a nie jej majiteľke, a preto nie sú súčasťou mzdy. Preto sa rozhodla že si prenajme kreslo, ale na celý deň,a bude robiť na seba. Ak niekto viete o nejakom takom prenájme v Bratislave-mesto poraďte. Nemôže robiť inde ako v meste - všetci jej zákazníci sú z mesta. Ovláda svoju prácu super a aj kde robí ani jedna neovláda strihy, farby,melľry...ako ona hoci je najmladšia.Finančne jej viem pomôcť, ale nájsť kreslo ...
V Žiline by som vedela poradiť s priestorom. Ale Blava... ľutujem. Prajem jej, nech sa čím skôr uchytí! Má pravdu, prečo by robila na iných!
sklenkova
22.04.05,16:04
Keď máte záujem nie je problém, pri pizerii La mama-moravská ul.,za domom odborov
MD-salon,tč.0911525555-Ľubka-objednať
Yaya
06.05.05,14:45
Zdravím.

Pokiaľ by Ľuba mala záujem pracovať v centre mesta -najbližšie okolie Tesca, ozvi sa na tejto porade, aj neskôr.
sklenkova
06.05.05,17:23
Pokiaľ vieš kontakt napíš,príp.kde to je(dunajská...).Od 1.9. by bolo najlepšie