Alčalča
01.08.08,07:32
Koncom júla som podala žiadosť o rozviazanie PP dohodou k 31.8.08. Zamestnávateľ mi 31.7.08 oznámil, že s dohodou nesúhlasí a argumentuje tým, že zo zákona ak som odpracovala uňho viac ako 5 rokov mám výpovednú lehotu 3 mesiace. Moja otázka znie: Nemám od neho písomný nesúhlas s mojou žiadosťou. I napriek tomu mi plynie výpovedná lehota 2 mesiace? Mám nárok vybrať si dovolenku kedykoľvek chcem v tejto dobe, alebo mi to musí zamestnávateľ schváliť? Kedy sa dáva absencia? I v prípade, keď mám ešte nevyčerpanú dovolenku? Ďakujem.
Martin Mocko
01.08.08,05:37
Koncom júla som podala žiadosť o rozviazanie PP dohodou k 31.8.08. Zamestnávateľ mi 31.7.08 oznámil, že s dohodou nesúhlasí a argumentuje tým, že zo zákona ak som odpracovala uňho viac ako 5 rokov mám výpovednú lehotu 3 mesiace. Moja otázka znie: Nemám od neho písomný nesúhlas s mojou žiadosťou. I napriek tomu mi plynie výpovedná lehota 2 mesiace? Mám nárok vybrať si dovolenku kedykoľvek chcem v tejto dobe, alebo mi to musí zamestnávateľ schváliť? Kedy sa dáva absencia? I v prípade, keď mám ešte nevyčerpanú dovolenku? Ďakujem.

"Rozviazanie PP dohodou" neexistuje. Dohoda (podľa zákonníka práce) musí byť obojstranná. Takže to si musíš sadnúť so zamestnávateľom a naozaj sa DOHOTNÚŤ o ukončení pracovného pomeru. Pokiaľ chceš rozviazať jednostranne PP - existuje iba termín "výpoveď". Keďže si výpoveď podala ty - tak ide o rozviazanie PP výpoveďou zo strany zamestnanca. V tomto prípade existuje maximálna možná výpovedná doba 2 mesiace, ktorá začína plynúť od nasledujúceho mesiaca po podaní výpovede. (Ak však v pracovnej zmluve nie je dohodnuté inak).
Vec, ktorú ti zamestnávateľ spomenul (5 rokov a 3 mesiace) platí iba v prípade, že by išlo o výpoveď zo strany zamestnávateľa....
Alčalča
01.08.08,06:35
To znamená, že keď som dala žiadosť o rozviazanie PP dohodou, dala som neplatnú výpoveď a musím ju napísať znova ako výpoveď, alebo obstojí i to, že prebranie mojej pôvodnej žiadosti mám potvrdené sekretárkou a keď zamestnávateľ nesúhlasil s mojou žiadosťou, i napriek tomu mi plynie výpovedná lehota?
Gabi03
01.08.08,06:39
To znamená, že keď som dala žiadosť o rozviazanie PP dohodou, dala som neplatnú výpoveď a musím ju napísať znova ako výpoveď, alebo obstojí i to, že prebranie mojej pôvodnej žiadosti mám potvrdené sekretárkou a keď zamestnávateľ nesúhlasil s mojou žiadosťou, i napriek tomu mi plynie výpovedná lehota?

Pokiaľ v žiadosti o skončenie PP dohodou si mala uvedené, že v prípade negatívnej odpovede sa žiadosť chápe ako výpoveď zo strany zamestnanca a táto žiadosť bola sekretariátom prevzatá 31.7., výpovedná lehota začína plynúť od 1.8. do 30.9.. Ak však takáto podobná formulka tam nebola, nie je ani výpoveď, teda musíš ju podať znova.
Alčalča
01.08.08,07:06
No tak to si ma nepotešila. Takže nakoniec to zamestnávateľovi i vyjde, tie 3 mesiace, nakoľko moja žiadosť je neplatná a je už august? Môžem si toto nájsť niekde v zákone ( že moja dohoda je neplatná, keď ju nemám odsúhlasenú a žiadny dodatok som tam neuviedla?)
Gabi03
01.08.08,07:08
No tak to si ma nepotešila. Takže nakoniec to zamestnávateľovi i vyjde, tie 3 mesiace, nakoľko moja žiadosť je neplatná a je už august? Môžem si toto nájsť niekde v zákone ( že moja dohoda je neplatná, keď ju nemám odsúhlasenú a žiadny dodatok som tam neuviedla?)

§60 ods. 1 ZP: ak sa zamestnávateľ a zamestnancec dohodnú na skončení PP....
Martin Mocko
01.08.08,07:09
No tak to si ma nepotešila. Takže nakoniec to zamestnávateľovi i vyjde, tie 3 mesiace, nakoľko moja žiadosť je neplatná a je už august? Môžem si toto nájsť niekde v zákone ( že moja dohoda je neplatná, keď ju nemám odsúhlasenú a žiadny dodatok som tam neuviedla?)

Presne takto to v žiadnom zákone nie je... Pozriež si maximálne môžeš zákonník práce -
§ 60
Dohoda o skončení pracovného pomeru

§ 61
Výpoveď

§ 67
Výpoveď daná zamestnancom
Tweety
01.08.08,07:09
Koncom júla som podala žiadosť o rozviazanie PP dohodou k 31.8.08. Zamestnávateľ mi 31.7.08 oznámil, že s dohodou nesúhlasí a argumentuje tým, že zo zákona ak som odpracovala uňho viac ako 5 rokov mám výpovednú lehotu 3 mesiace. Moja otázka znie: Nemám od neho písomný nesúhlas s mojou žiadosťou. I napriek tomu mi plynie výpovedná lehota 2 mesiace? Mám nárok vybrať si dovolenku kedykoľvek chcem v tejto dobe, alebo mi to musí zamestnávateľ schváliť? Kedy sa dáva absencia? I v prípade, keď mám ešte nevyčerpanú dovolenku? Ďakujem.
Ak s dohodou zamestnáv. nesúhlasí, je teda neplatná( dohoda- dohoda obidvoch strán) Ak si následne nepodala výpoveď, VD netrvá a PP pokračuje ďalej.
Alčalča
01.08.08,07:40
Pokiaľ by som bola vo výpovednej lehote a som na PN, predlžuje sa mi výpovedná lehota, alebo to platí len pri výpovedi zo strany zamestnávateľa?
Tweety
01.08.08,07:42
Pokiaľ by som bola vo výpovednej lehote a som na PN, predlžuje sa mi výpovedná lehota, alebo to platí len pri výpovedi zo strany zamestnávateľa?
Áno, platí to len v prípade výpovede od neho.
Chobot
01.08.08,07:47
Pokiaľ by som bola vo výpovednej lehote a som na PN, predlžuje sa mi výpovedná lehota, alebo to platí len pri výpovedi zo strany zamestnávateľa?

Platí to len pre zamestnávateľa. Teoreticky ty môžeš dať výpoveď a počas celej výpovednej doby by si mohla byť PN. PP by skončil v posledný deň VD, aj keby PN trvala ďalej.
Alčalča
01.08.08,07:49
Vďaka, aspoň jedna dobrá správa.
Alčalča
01.08.08,07:52
A ako je to s dovolenkou vo výpovednej lehote? Môže mi v tejto dobe zamestnávateľ nepodpísať čerpanie dovolenky i napriek tomu, že za rok 2008 som si nečerpala ani jeden deň, pretože som si čerpala ešte starú?
Gabi03
01.08.08,07:59
A ako je to s dovolenkou vo výpovednej lehote? Môže mi v tejto dobe zamestnávateľ nepodpísať čerpanie dovolenky i napriek tomu, že za rok 2008 som si nečerpala ani jeden deň, pretože som si čerpala ešte starú?

Malo by to byť tak, že polovicu dovolenky ti nariadi on a druhú polovicu si môžeš vyčerpať ako chceš. Ale ak by ti nepodpísal ani jeden deň, finančne by šiel sám proti sebe, nakoľko po skončení PP (akoukoľvek formou) by ti musel nevyčerpanú dovolenku preplatiť.
Chobot
01.08.08,08:09
A ako je to s dovolenkou vo výpovednej lehote? Môže mi v tejto dobe zamestnávateľ nepodpísať čerpanie dovolenky i napriek tomu, že za rok 2008 som si nečerpala ani jeden deň, pretože som si čerpala ešte starú?

Nie úplne súhlasím s Gabi03, pretože dovolenka je na dohode zamestnanca so zamestnávateľom. Čerpanie dovolenky musí zamestnávateľ schváliť, nemôže si ju zamestnanec zobrať kedy chce. Takže môže sa stať, že z nejakých dôvodov ti neumožní čerpať dovolenku, ale vtedy ti ju bude musieť pri skončení preplatiť.
Alčalča
01.08.08,08:15
Je to iba nepísané pravidlo, alebo nie?
Chobot
01.08.08,08:22
Je to iba nepísané pravidlo, alebo nie?

Čo myslíš "nepísané pravidlo"?
Alčalča
01.08.08,08:32
Či to môžem nájsť niekde v zákone, alebo v nejakej písomnej podobe, alebo nie.
Tweety
01.08.08,08:42
Či to môžem nájsť niekde v zákone, alebo v nejakej písomnej podobe, alebo nie.
Tu je o tom, kto určuje čerpanie dovolenky:
§ 111 ZP
(1) Čerpanie dovolenky určuje zamestnávateľ po prerokovaní so zamestnancom podľa plánu dovoleniek určeného s predchádzajúcim súhlasom zástupcov zamestnancov tak, aby si zamestnanec mohol dovolenku vyčerpať spravidla vcelku a do konca kalendárneho roka. Pri určovaní dovolenky je potrebné prihliadať na úlohy zamestnávateľa a na oprávnené záujmy zamestnanca. Zamestnávateľ je povinný určiť zamestnancovi čerpanie aspoň štyroch týždňov dovolenky v kalendárnom roku, ak má na ne nárok, a ak určeniu čerpania dovolenky nebránia prekážky v práci na strane zamestnanca.
Chobot
01.08.08,08:45
Či to môžem nájsť niekde v zákone, alebo v nejakej písomnej podobe, alebo nie.

Vyplýva to zo Zákonníka práce. Takže je to napísané.
Alčalča
01.08.08,08:51
Ďakujem. V krajnom prípade mám v zálohe PN.