plavčík
01.08.08,06:43
Milá moja PORAĎÁCKA rodina.

Prosím vopred o veľké prepáčenie a neodsúdenie ma. /ak to pôjde/

Nie som nováčik-Porada patrí k môjmu najmilšiemu a ľudia na Porade sú ako moja rodina .
Tieto slová sa mi píšu naozaj ťažko .
Na porade som ako "plavčík" aj moje príspevky sú od neho "plavčíka", ale lepšie povedané som plavčíčka -baba...a to nie najmladšia /44/

V dobe keď som na poradu prišla som mala dosť veľké problémy s účtovníctvom, lebo som menila profesiu, ktorú teraz tak milujem. Stala som sa "účtovníčkou" / no aspoň so si to myslela .../ a to som mala už 38 rokov, pred tým som bola len referentka, ktorá občas vyhodila faktúru a zrazu som bola bez práce . Tak som si spravila 3-oj mesačný kurz/ skutočne dobrý/ a hodila sa do vody účtovníctva - našla som si zamestnanie ako účtovníčka v jednej firme. Ale až tam som pochopila, že slovo účtovníčka nie je len o nahadzovaní faktúr - pokladni a BU....proste plávala som v tom a tak ma napadlo slovko plavčík....teda toho by som potrebovala aby som sa v tom účtovníctve neutopila. Lenže kolegyne nesmeli ani len vedieť , že až tak hrozne plávem a keďže navštevovali PORADU tak som sa hanbila pýtať na isté/ pre nich tak bežné/ veci... nechcela som aby vôbec tušili, že sa na to pýtam ja, takže som si zmenila identitu a zrazu som nebola ona , ale ON.

Teraz robím účtovníctvo už 6 rok a nechápem ako som mohla robiť niečo iné- baví ma to i keď záchranné koleso ste VY VŠETCI. Pokiaľ viem snažím sa aj poradiť, lebo sama som pocítila ako je dobré, keď sa niekto ozve -len tak- pretože chce pomôcť.

Povedala som si, že už nie je fér aby som to ďalej takto robila - preto som išla s kožou na trh.
Je na Vás či ma odsúdite alebo nie.
Ak sa to niekoho dotklo, prosím o odpustenie.

Vaša "plavčíčka"
Paula
01.08.08,04:47
:):):):):):):)
Zoltán Kovács
01.08.08,04:53
Jedna z najkrajších vyznaní tu na porade.
abel
01.08.08,05:00
Myslím, že by vôbec nebolo neférové, ani keby si sa nepriznala, ale to tvoje vyznanie zaváňa starou dobrou úprimnou Poradou, keď sme všetci chodili so srdcom na dlani.
Pripadá mi to ako hrejivý lúč slnka na momentálne zamračenej oblohe.
plavčík
01.08.08,05:11
...rozplakali ste ma.......ĎAKUJEM !!!

zatiaľ sa na viac nezmôžem....ĎAKUJEM - ĎAKUJEM !
Barbara
01.08.08,05:26
možno so mnou nebudete súhlasiť, ale mne osobne to vôbec nevadí kto je kto, či je kanigula, alebo ježibaba, či je muž, alebo žena. mne skôr vadia také príspevky, ktoré zavadzajú , ponižujú, zosmiešňujú a poúčajú druhých.
a nemyslím si, že natom záleží, či mám jaký nick: barbara, alebo anika, alebo elvis presley. Každý má možnosť si zvoliť nejaké prihlasovacie meno a to je len a len naňom, aké si zvolí, či chce ostať v anonymite,alebo nie, či to bude jeho pravé meno, alebo nie.
Myslím si, že dôležité je to, aby sme si tu na Porade pomáhali a radili.
Ja osobne mám rada veľmi veľa nickov a nerozmýšľam nadtým, či je to pravé meno, alebo nie. vážim si ich zato, že tu pomáhajú a radia druhým. nebudem ich tu menovať, aby som niekoho nevynechala. ja len vtedy rozmýšľam čo a jako, keď niekoho tu nevidím dlhšie. vtedy rozmýšľam kde je , či má veľa roboty, alebo je na dovolenke. a potom keď sa objaví, tak som rada, že znovu vidím jeho nick.
jedným slovom mám rada Poradu ,aj s nickmi aj s pravými menami:):---
danushka
01.08.08,05:33
...rozplakali ste ma.......ĎAKUJEM !!!

zatiaľ sa na viac nezmôžem....ĎAKUJEM - ĎAKUJEM !

Plavčíčka, keďže si naša , tak my všetci od dojatia nariekame s tebou...
hanelie
01.08.08,07:39
http://www.beruska8.cz/kyticky/kyticky1/70.gif plavčík, to si zaslúži malý darček :)
plavčík
01.08.08,09:52
Milí moji....všetkým Vám ešte raz ĎAKUJEM a tááákto Vás ľúbim http://www.beruska8.cz/andilci/amor1/33.gif
liba2
01.08.08,10:19
Veľmi príjemné a dojímavé čítanie :) .
Ešte nájdi odvahu a prídi na niektoré stretko :D , radi ťa spoznáme osobne, určite si aj dobrý spoločník.
plavčík
01.08.08,10:26
liba...rada prídem.
No teraz mám po operácii a čakám na histológiu......ak to bude dobré isto -iste prídem.
Tweety
01.08.08,10:30
liba...rada prídem.
No teraz mám po operácii a čakám na histológiu......ak to bude dobré isto -iste prídem.
Tak držím prsty.:):):)
Kazu
02.08.08,12:18
Milá moja PORAĎÁCKA rodina.

Prosím vopred o veľké prepáčenie a neodsúdenie ma. /ak to pôjde/

Nie som nováčik-Porada patrí k môjmu najmilšiemu a ľudia na Porade sú ako moja rodina .
Tieto slová sa mi píšu naozaj ťažko .
Na porade som ako "plavčík" aj moje príspevky sú od neho "plavčíka", ale lepšie povedané som plavčíčka -baba...a to nie najmladšia /44/

V dobe keď som na poradu prišla som mala dosť veľké problémy s účtovníctvom, lebo som menila profesiu, ktorú teraz tak milujem. Stala som sa "účtovníčkou" / no aspoň so si to myslela .../ a to som mala už 38 rokov, pred tým som bola len referentka, ktorá občas vyhodila faktúru a zrazu som bola bez práce . Tak som si spravila 3-oj mesačný kurz/ skutočne dobrý/ a hodila sa do vody účtovníctva - našla som si zamestnanie ako účtovníčka v jednej firme. Ale až tam som pochopila, že slovo účtovníčka nie je len o nahadzovaní faktúr - pokladni a BU....proste plávala som v tom a tak ma napadlo slovko plavčík....teda toho by som potrebovala aby som sa v tom účtovníctve neutopila. Lenže kolegyne nesmeli ani len vedieť , že až tak hrozne plávem a keďže navštevovali PORADU tak som sa hanbila pýtať na isté/ pre nich tak bežné/ veci... nechcela som aby vôbec tušili, že sa na to pýtam ja, takže som si zmenila identitu a zrazu som nebola ona , ale ON.

Teraz robím účtovníctvo už 6 rok a nechápem ako som mohla robiť niečo iné- baví ma to i keď záchranné koleso ste VY VŠETCI. Pokiaľ viem snažím sa aj poradiť, lebo sama som pocítila ako je dobré, keď sa niekto ozve -len tak- pretože chce pomôcť.

Povedala som si, že už nie je fér aby som to ďalej takto robila - preto som išla s kožou na trh.
Je na Vás či ma odsúdite alebo nie.
Ak sa to niekoho dotklo, prosím o odpustenie.

Vaša "plavčíčka"

:D:D:D Darmo sa nevraví, že za všetkým treba hľadať ženu :D:D:D
Eulalia
03.08.08,12:24
:D:D:D Darmo sa nevraví, že za všetkým treba hľadať ženu :D:D:D
Zuzka, súhlasím:D Žiadny chlap by nenašiel toľkú odvahu a takto sa verejne priznal.:---