martin.br
01.08.08,10:59
Dobrý deň,

Chystám sa na dovolenku do hotela Sea Gull v Hurghade. Nebol tam niekto z Vás? Chcel by som vediet Váš názor na tento hotel (ubytovanie, strava, more atď.).

Ďakujem
Maruška54
01.08.08,09:05
Bola som v inom hoteli, ale moji známi boli v tomto sedem krát a chválili.
Maruška54
01.08.08,09:42
bohdal
01.08.08,09:43
No ja som bol v Egypte viackrat ale v Hurgade sa mi nepáči jedna vec a to je rozdelenie plaží na malé úseky kde sa neda ani poprechádzať v Dahabe to bolo super tam si mohol človek aj nohy zodrať na prechádzke po pláži v Hurgade mi skoro prsiel motorový čln po krížoch hned pri kraji pláze hotely su ale dobre
SVK
01.08.08,10:13
macis
01.08.08,11:18
viem len, že je to priamo v meste Hurghady, čiže to je malé plus že sa nemusí chodiť taxíkom do mesta. Ale to mesto je tak trochu "divočina",a spoň pre mňa bola. Ja som si mala vybrať medzi dvoma hotelami, jeden z tých bol Sea Gull, tak som si ho bola pozrieť, ale dostala som sa len ku vchodu. Je to taká galéria s obchodmi. Povedala by som, lepší štandard. Príjemnú dovolenku.
layla
01.08.08,14:21
denduska
01.08.08,16:44
V hoteli Sea Gull som bola v marci... Je to fajn hotel v centre Hurghady.. takže si priamo v centre diania :). Izby sú pekné aj keď trochu staršie.., strava je dobrá.. a tie koláče.. :).... Pláže sú dve... jedna taká menšia, je skôr pre deti za starým Sea Gullom (bielym) a jedna väčšia za novým (hnedým) Sea Gullom... Personál je milý a ochotný... Tak prajem príjemnú dovolenku :)
pivko
01.08.08,17:19
Bola som v inom hoteli, ale moji známi boli v tomto sedem krát a chválili.
Každý človek má na hotel iné nároky a potom aj názory. Určite by so sa nespoliehal na názor že tam bol niekto 7x.Radšej si preštuduj na nete recenzie hotela , je na to veľa stránok.
MareC3k
02.08.08,20:00
Ja sa tam chystam takisto... v utorok 5.8 vecer je odlet :)
arizona
04.08.08,16:39
Každý človek má na hotel iné nároky a potom aj názory. Určite by so sa nespoliehal na názor že tam bol niekto 7x.Radšej si preštuduj na nete recenzie hotela , je na to veľa stránok.
Súhlasím,že každý človek má iné nároky,ale to,že tam niekto ide po siedmy krát,by mi dosť napovedalo...
Recenzie sú dobrá vec(tiež ich sledujem),len je škoda,že tam píšu zväčša tí nespokojní.
profesional
19.02.10,18:34
Bol som v tomto hoteli. Bol som v Egypte v mnohych hoteloch. Je to moja srdcovka. Tomuto by som dal tak 40 %. V prvom rade izby su tak akurat priemerne a klimatizacia ja pomerne hlucna. Ak clovek nie je na smrt vycerpany, tak sa v noci koli tomu bude budit. Plaz je pomerne mala. Personal urobi len to za co dostane baksis. Kedze v Egypte je cenovy rozdiel medzi *** hotelom co je Seagull a ***** hotelom cenovy rozdiel pomerne maly, tak zasadne uz do takeho niecoho nemusim. Seagull odporucam hlavne mladym ktori hladaju lacnu dovolenku, na luxus si nijako nepotrpia a hlavne chcu byt v centre kde to zije.