jasminke
01.08.08,16:32
Ahojte, chcela by som sa poradiť, ako je to s indiktívnym úverom.
Aké su podmienky úveru - je to ako zvyčajne, človek musí mať istinu?
Ako je to s felxibilnosťou? A pokiaľ viem, mali by byť výhodnejšie čo sa úrokov týka - nepoznáte ich niekto konkrétne? A so splácaním je to ako? Keď mi na základe realizovaných platieb za určité obdobie pošlú 50% z konkrétnej čiastky, musím ju ihneď preposlať banke?
Ak máte niekto skúsenosť, prosím, poraďte. Nakontaktovala som aj banky, ale tam to podľa všetkého majú na starosti nadriadení, a pristupujú k tomu akokeby to bolo pomaly tajomstvo - potrebujem totiž len informácie (kvoli rozpoctu), nechcem ešte žiaden prísľub.
gogina
04.08.08,16:26
S právne je idikatívny úver, ale pozri stránku Agentúra Sario tam je to rozpísané aj sa to dá vytlačiť, rôzne otázky a odpovede sú na FAQ - Agentúra Sario
jasminke
04.08.08,23:27
dakujem, zajtra sa na to pozriem. Dnes ma konecne na zaklade mojej ziadosti spojili s pracovnickou jednej nemenovanej banky, ktora podla vsetkeho s tymito uvermi nemala skusenosti, a po tom ako mi polozila otazky, ktore som chcela ale polozit ja jej, tak mi povedala, ze vlastne s tym este nerobila, a ze si to pojde nastudovat:). Kazdopadne to bol aspon mily telefonat:).