salemi
01.08.08,17:56
Čaute poraďáci, môže mi prosím Vás niekto povedať ako sa lieta do Hurgady z Bratislavy? Je tam nejaké medzipristátie? Bratislavské letisko Hurgadu nemá v destináciách, tak ma zaujíma ako sa letí, popr. akou slopočnosťou ste leteli. Ďakujem.:)
usko 1
01.08.08,16:09
Lieta sa priamo, let trvá cca 4 hodiny, pozri charterové lety na letisku , záleží od toho akou ck ideš. Medina lieta Air Cairo - airbus, v pohode, pred týždňom sme sa vrátili. Som síce z KE, ale lety z Ba sú tutovka.
Maruška54
01.08.08,16:55
Ja som letela v júni od CK Solvex so Slovakairlines, let trval triajtrištvrte hodiny.
SVK
04.08.08,06:18
Zo Slovenska do Hurghady iba cez cestovky. Najblizsia linka je cez Vieden s prestupom v Kahire, co je casovo narocnejsie a vacsinou aj drahsie. Cestovky predaju samostatnu letenku od zhruba 11-12 tisic. Najviac letov do HRG maju Kartago, TIP travel, Satur, Koala a pod. To znamena najvacsiu sancu na dobru cenu. Mensie cestovky kupuju od nich, cena je teda vyssia a volnych leteniek menej.
Lienkovo
06.08.08,13:31
Slovak Airlines uz neexistuje. Do Hurghady sa lieta spolocnostou Air Slovakia a prenajima lietadla cestovnym kancelariam. Obcas sa stane, ze maju volne miesta v lietadle, tak ich predavaju. Bola som v Hurghade minuly rok a bolo to naozaj skvele. Lietadlo sice starsieho typu, ale servis celkom dobry, personal mily a ustretovy. :)