jankaaSimonka
03.08.08,11:02
Viete mi poradiť kto to robí a čo to približne stojí?
Ďakujem Jana
Milan.Žiška
04.08.08,08:21
Rozbor vody - kvalitu som dával na hygienu, ale geologivké posúdenie. Myslíš tým obsah minerálov a ...
chandler
04.08.08,09:01
najpr musis napisat o co ti vlastne ide... potom sa da poradit.
badoga
04.08.08,10:20
Geologický prieskum podložia robia geológovia (firmy alebo fyz. osoby) na základe sondy (najčastejšie geovrt), ktorú vykoná firma s vrtnou súpravou.

Takto sa a zisťuje výskyt spodnej vody na pozemku a prípadne sa zárovrň robia aj vŕtané studne .
jankaaSimonka
05.08.08,11:03
Ide o to , ze sused ma v pivnici spodnu vodu. Chceme stavat za nasim rodicovskym domom rod. dom.My v pivnici spodnu vodu nemame ani druhy sused.Len som chcela vediet ci sa da zistit ci sa nachadza na nasom pozemku spodna voda a co to zistenie asi stoji.
Jana
petmar
05.08.08,11:11
prútikár - približne a bez záruky
geologická firma - sondy, vrty, draho, nákres, záruka. Cenu si najlepšie zistíš u nich.
chandler
05.08.08,14:08
Ide o to , ze sused ma v pivnici spodnu vodu. Chceme stavat za nasim rodicovskym domom rod. dom.My v pivnici spodnu vodu nemame ani druhy sused.Len som chcela vediet ci sa da zistit ci sa nachadza na nasom pozemku spodna voda a co to zistenie asi stoji.
Jana

no sme o trosku dalej ale este kusok... naco potrebujes vediet ci tam mate spodnu vodu alebo nemate? ides kopast studnu? stavat atomovy kryt? vinnu pivnicku? alebo sa len vysmievat susedovi? :)
ak chces len vediet, tak urcite mate :) ak ti tato vedomost staci tak si usetrila kopec penazi. ak nie tak napis o co presne ti ide.