Norushka
03.08.08,12:14
Neviem, či tu niekto poznáte hru World of Warcraft, dufam, že mi niekto poradi. Mam WoW BC, včera som ešte v pohode hrala a poobede som našla v kompe zabudnute Addony, tak som ich do hry skopírovala. Večer idem hrať a ako som spustila hru, reštartovalo mi to PC. Takto to spravilo pri každom spustení hry. Skúsila som dokonca aj vymazať tie pridané Addony, dala som aj Warcraft Repair, ktorý mi vždy opravil hru, keď niečo nefugovalo, ale teraz márne. Stále sa mi pri spustení WoW reštartuje PC. Prečoooo?
Stevo5
03.08.08,10:55
A iné hry ti idú v poriadku?
Ak je problém len s touto hrou tak - skús hru celkom odinštalovať zo systému, vymaž všetky adresáre čo prípadne po nej zostali a nainštaluj znova.
Norushka
05.08.08,06:26
Dneska som zistila, že to nebude problem len čisto tej jednej hry, chcela som si na PC pustiť film a len čo som ho dala spustiť, cely system padol a PC sa opäť reštartoval. Uz mam na to nervy, čo je s mojim PC? :(
Keni
05.08.08,15:51
vyzera to na nejaky vir ... alebo ...ware? Ak mas rozdeleny disk na OS a Data, skus preinstalovat system.

a potom
1. Naistalovat SP
2. Security Updates
3. Zapnut Firewall a aktualizaciu systemu
4. Antivir (doporuceny) nie nevynutny, mozes pouzit Microsoft Defender & Antispyware

a potom pripojit na net