dicktracy
03.08.08,20:47
caute priatelia,
asi pred 1,5 rokom sme v zahrade spravili schody zo zeleznickych podvalov, schody su super ale ked je teplo strasne z nich tecie decht, neda sa po nich chodit lebo sa vsetko lepi na topanky a nosi na dlazbu. skusal som vypalit, zoskrabovat, posypovat pieskom ale stale je to hrozne, nemate na to nejaky recept? PORADTE PROSIM
kukučka
03.08.08,19:11
recept nemám, alenedávno som obdivovala fotky záhrad, kde boli použité. .názov témy si nepamätám, ale skús vyhľadávať na www.living.cz , možno ti tam poradia
Kazu
03.08.08,20:51
caute priatelia,
asi pred 1,5 rokom sme v zahrade spravili schody zo zeleznickych podvalov, schody su super ale ked je teplo strasne z nich tecie decht, neda sa po nich chodit lebo sa vsetko lepi na topanky a nosi na dlazbu. skusal som vypalit, zoskrabovat, posypovat pieskom ale stale je to hrozne, nemate na to nejaky recept? PORADTE PROSIM

Asi by som na ne prišroubovala dosky
kukučka
03.08.08,21:05
joj nie, pozri čo sa dá z nich urobiť. Tak sa mi to páčilo, že som si uložila tieto fotky
Kazu
03.08.08,21:18
joj nie, pozri čo sa dá z nich urobiť. Tak sa mi to páčilo, že som si uložila tieto fotky

Máš pravdu, je to naozaj veľmi pekné, ale keď dicktracy píše, že po tých jeho schodoch sa v lete nedá chodiť, lebo lepia a špinia od dechtu. Ak tie schody chce používať, niečo s tým urobiť musí. Obávam sa však, že veľký výber nemá.