Conan X
03.08.08,20:56
Budem rád , že všetci tý ktorý mi písali sa znovu zapoja do témi lebo ostal som prekvapený , že pri takej návšteve bol som zrušený a neviem či dostanem odpoved´lebo toľko som toho zo seba dal a sme prekvapený aj z manželkov...už čo založil som novú...
amazoncanka
03.08.08,19:07
Ahojte Conanovci. :)
Conan, som rada že si sa nevzdal a založil novú tému, verím, že tí, ktorých si zaujal v prvej téme, budú v diskusii na úrovni pokračovať v tejto. Svoj názor som vyjadrila aj tej dáme, ktorá bola tak hyperaktívna, že založila inú v nádeji, že tam bude vyššia úroveň, čo si ja nemyslím. Prajem krásny večer a teším sa na nové príspevky k tejto téme. Len škoda tej pôvodnej, ale kto chce, vyjadrí svoj názor aj dvakrát, ak si z nim stojí.
Conan X
03.08.08,19:22
Verým aj ja .....veľa síl a slov som napísal a o mojom živote a rodine . Alkohol je téma ktorú treba rozoberať a poradiť ,kto to potrebuje a pomoc. Možno mi povie niekto ,že som slaboch ale som hrdý na seba , že som abstinent a preto som reagoval hned´a verým ,že sme ľudia a kto nechce verejne o tom diskutovať , tak prečo toto! Koľko známich sa tešilo , že budú sa tiež zapájať ale som tu a dúfam , že sa najdeme a budeme dálej písať svoje pocity...Ahojte
Bastian
03.08.08,19:28
Len by bolo lepšie, keby sa téma premenovala napr. na: Alkohol – ako prestať piť alebo niečo podbné. Bolo by to dobré kvôli vyhľadávaniu... aby to ľahšie našli tí, ktorým to môže pomôcť (s tým by mohol pomôcť Richard).

Držím palce :)
Conan X
03.08.08,19:37
Vieš , nechcel som už tam písať alkohol ale určite si to každý najde podľa názvu...
amazoncanka
03.08.08,19:52
Conan, súhlasím s Bastianom, ak sa to dá, skús tú tému premenovať ako on radí, alebo požiadať admina, alebo Richarda, aj keď nemám tušenia kto to je. Myslím si, že ten názov čo navrhuje Bastian by bol výstižnejší a ľahšie by ho našiel ten, koho táto téma zaujíma. Obsah témy sa tým nezmení. Zváž to. :)