vmsux
03.08.08,22:04
Ahojte,

co by ste poradili, ak ma niekto 1,2 mil a chcel by invstovat v SR do nehnutelnosti. Ono to nieje vela, mozno by sa dal zobrat uver a kupit nieco drahsie. Ale co bude najlepsie? Aky region?
Diky moc.
duves
04.08.08,03:29
Mne kto poradi? Mam 1,2 mil. Sk a chcem investovat do fondov, aky region? Ktory ma najlepsi vynos? Hm?
Martin Mocko
04.08.08,04:05
Mne kto poradi? Mam 1,2 mil. Sk a chcem investovat do fondov, aky region? Ktory ma najlepsi vynos? Hm?

Pošli te mi to obidvaja na účet..ja už sa stým popasujem. Garantovaný ročný výnos cez 35%.... :D:D:D
Alebo to už tu bolo?

Najrýchlejšie jednoznačne rastú ceny v okolí BA. Avšak teraz je trošku proces stagnácie. Keby si kúpila nehnutľnosť pred 2 rokmi..tak už máš 2mil z tých 1,2...
chandler
04.08.08,05:16
investicia do nehnutelnosti je momentalne velky hazard... v BA je kopec nepredanych prazdnych bytov... ceny rast nebudu...
mozno sa este oplati kupit byt v nejakom mensom meste kde sa chysta nejaka vacsia investicia
AndrejG
04.08.08,06:06
Urcite by som investoval do bytov v Rajke a okoli, Bratislava uz je hore, sice pojdu ceny este hore, ale uz pomalsie a stabilnejsie. V Madarsku, v lokalitach par km od BA je podla mna este velky potencial. Kedze dnes tam stoji m2 novostavby bytu 30-35tis. za m2. Za tych 1.2mil to mas do 40m2, nejaky 1-izbak. Za 5 rokov to bude mat hodnotu o 50% vyssiu. :)
chandler
04.08.08,06:53
hlavne si pred tou investiciou pozri ake ceny su inde v europe a ake u nas. a to cela europa nadava ake su drahe byty a ocakava pokles. len okolie bratislavy ocakava obrovsky narast :)
takze urcite doporucujem najprv rozmyslat az potom investovat.
bepo
04.08.08,06:58
Urcite by som investoval do bytov v Rajke a okoli, Bratislava uz je hore, sice pojdu ceny este hore, ale uz pomalsie a stabilnejsie. V Madarsku, v lokalitach par km od BA je podla mna este velky potencial. Kedze dnes tam stoji m2 novostavby bytu 30-35tis. za m2. Za tych 1.2mil to mas do 40m2, nejaky 1-izbak. Za 5 rokov to bude mat hodnotu o 50% vyssiu. :)
Prečo by to malo byť o 50% viac? A čo urobíš ak to bude o 10% menej?
duves
04.08.08,07:01
Prečo by to malo byť o 50% viac? A čo urobíš ak to bude o 10% menej?
Tych 50% sú očakávania. Mínus 10% môže byť realita. Nikto nevie.
asta
04.08.08,07:37
Ja by som investovala na strednom Slovensku. Pri vstupe do Gaderskej doliny je pekný rodinný dom s potokom pretekajúcim krajom pozemku. Prízemie domu -bazén, obývačka a kuchyňa. poschodie sú len izby. Ideálne na prenájmy, keďže zahraničný turisti chodia na Slovensko za turistikou. Poprípade vhodné na agroturistiku. Taká investícia je dobrá, ktorá mi aj zarába nejaké peniažky. Mail jahoda2@pobox.sk. Investícia dobrá aj pre väčšie firmy, alebo organizácie, ktoré chcú pre svojich zamestnancov vytvoriť lacnejšie rekreačné podmienky na Slovensku