Kes0
04.08.08,10:40
Ahojte,
riesime dilemu ci je lepsi satnik alebo vstavana skrina. Jedna sa o detske izby. Velkosti izieb su 3,2x3,1m a 4,4x3,1m. Kazdy satnik ma rozmer 1,8x1,4m. Ak by sme satniky zrusili tak by sme dali do kazdej izby vstavanu skrinu na tu sirku 3,1m.
Co si myslite, ktore riesenie je praktickejsie a ktore je lacnejsie (lacnejsie asi bude riesenie so vstavanymi skrinami)
Nemame ziadne skusenosti so satnikmi, tak preto sa pytame, architekt vravi ze satnik je praktickejsi. My sa obavame ze upratat satnik je viac menej "nemozne".
Dakujem
chandler
04.08.08,08:56
podla mna satnik v detskej izbe je zbytocny... pre dospelych je ok.. ale pre deti asi nema zmysel
badoga
04.08.08,10:25
Keď oddelíš šatník, musíš počítať s úložnou plochou + s manipulačným priestorom (chodbičkou) pred ním.
V riešení so vstavanou skriňou je táto chodbička súčasťou detskej izby a teda izba je väčšia, viac priestoru je na hranie.
monok
04.08.08,11:37
Keby si sem hodila podorys, dalo by sa to lepsie posudit. My sme dali medzi obe izby malicky satnik, bude to zaroven kumbal na rozne vacsie hracky, ktore sa tak nemusia povalovat po izbe.
Riesenim by mohli byt aj obojstranne vstavane skrine rozdelujuce izby - prave dnes som take cosi videla u kamosky a vyzeralo to super.
Zypsik
06.08.08,09:40
Skrina oddelujuca izby je skvele riesenie. Aj ja som to videl u kamosky, ta to mala dokonca s bratom priechodzie (tyc na vesanie bola spolocna pre obe skrine a tak sa popod nu dalo prejst z izby do izby. Brat odisiel v dospelosti z domu (vekovy rozdiel 7 rokov) a jednoduchou upravou (odstranili tu tyc a dvere na skrini) ziskali namiesto 2 malych 1 velku izbu.
great.zv
21.11.08,09:33
ahojte, som zo Zvolena a hľadám "zhotoviteľov" vstavených skríň. viete mi niekoho v okolí poradiť? a aké máte skúsenosti s použitými materiálmi a aké je priestorové riešenie najideálnejšie....
samra
15.08.09,13:26
Viem ta tema bola tu v 2007, ale nechcem zakladat novu.Chcem si dat urobit satnik alebo vstavanu skrinu,neviem aky je v tom rozdiel,lebo ja to volam satniky a hladam niekoho zo Stropkovskeho okresu,kto by to urobil.Chcem to na celu stenu asi4 az 5 dlhu,neviem rozmer,lebo tam nebyvam,ale zistim.Nechcem z polickami iba s tycou na vesiaky a nad tycou iba 1 polica.Dvere by som si predstavovala drevene,zatahovaie,ale jedna cast na sirku 1 metra aby bola zrkadlova.Mohol by mi niekto urobit ?