katik80
04.08.08,12:06
.wysiwyg { background-attachment: scroll; background-repeat: repeat; background-position: 0% 0%; background-color: #f5f5ff; background-image: none; color: #000000; font-family: Verdana, Arial, Arial; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: 400; font-size: 10pt; line-height: normal } p { margin: 0px; }Keď nalejem do priehrady "škrobenie" *škrob*alebo* aviváž vôbec mi prádlo nevonia po aviváži, ale priehradka ostane*prázdna. Skúšali sme*to*aj čistiť ani tak nič nepomohlo. Môžte mi niekto poradiť čo ešte skúsiť? Ďakujem.
AlaNR
04.08.08,10:33
S tým škrobom by to aj mňa zaujímalo. Mám zvchu plnenú Eurotech T660 práčku a nádobky sú pevne v konštrukcii. Tú na prášok nepoužívam, dávam ho rovno do práčky, aviváž mi vyteká z nádobky normálne ale škrob som musela minule vyťahovať lyžičkou, špongiou a handričkou, aj tak sa mi to všetko nepodarilo.
Je možné, že to tá práčka nemá "sprístupnené"?
daduc
07.10.08,19:06
mám doma 5-ročnú pračku Wirlphool. Včera prestala fungovať, dnes ju bol pozrieť opravár a povedal, že cez nejaké tesnenie kvapkala voda - skratoval motor a následne na to skratoval programator. Oprava cca 7.000,-. Jasné že sa to nevyplatí, radšej si kúpim novú. Poradte akú už nechcem drahú - na 5 rokov sa to nevyplatí.