snowangel
04.08.08,13:29
Ahojte, kupila som si pracku ARDO 106 S, ale zda sa mi, ze moc huci.Este pred podpisanim zarucneho listu som volala do tej predajne,kde som ju kupila, ci by sa neprisli na to pozriet. Prisli ale ten servisak mi povedal, ze to je normalne, ale ja tomu nejak neverim. Robi to hlavne na zaciatku prania a pred odstredovanim. Ma niekto skusenosti s touto prackou ?
Chobot
04.08.08,12:11
Ahojte, kupila som si pracku ARDO 106 S, ale zda sa mi, ze moc huci.Este pred podpisanim zarucneho listu som volala do tej predajne,kde som ju kupila, ci by sa neprisli na to pozriet. Prisli ale ten servisak mi povedal, ze to je normalne, ale ja tomu nejak neverim. Robi to hlavne na zaciatku prania a pred odstredovanim. Ma niekto skusenosti s touto prackou ?

Čo to znamená, že "hučí"? Hučí motor, napúšťanie vody alebo odstreďovanie? Veľmi všeobecne napísaná otázka.

Pozri si na stránke výrobcu technické parametre (hlučnosť):

http://www.ardo.sk/ardo/prodsk.aspx?k=351&k2=548&i=8295

a zmeraj hlučnosť doma. Ak meranie preukáže, že je hlučná, potom môžeš reklamovať. Inak je to len na subjektívnych pocitoch.
snowangel
04.08.08,16:03
Viem, ze to moze byt o subjektvnych pocitoch. Noo vyzera to ako motor alebo cerpadlo, v tomto sa fakt nevyznam. Predtym som mala este staru TAMATKU a ta bola tichsia, preto sa mi to nejako nezda. Ale velmi dobry napad s tym odmeranim hluku ,dakujem:)