skorec1
04.08.08,18:10
neviem ci to tu je spravne ale inam som nevedel kde davat.

vedel by mi neikto povedat ako ma vypadat vzajomna dohoda o preruseni zmluvy Internetu?

niesom spokojny s poskytovatelom Internetu kde je stale problem s Internetom a som viazany, riesi sa aj reklamacia ale...
Fero11
04.08.08,18:55
je jedno ci si viazany, alebo nie, ak mas problemy, ze ti nejde, alebo je pomalsi a pod....... tak chod do providera, povedz jaka je vec a ze koncis.
BTW kde je chyba ? bol u teba technik, hladat chybu ? su napojeny od toho providera aj nejaky susedia, znamy... a tiez maju rovnake problemy ?
Stanislav 1975
04.08.08,19:02
neviem ci to tu je spravne ale inam som nevedel kde davat.

vedel by mi neikto povedat ako ma vypadat vzajomna dohoda o preruseni zmluvy Internetu?

niesom spokojny s poskytovatelom Internetu kde je stale problem s Internetom a som viazany, riesi sa aj reklamacia ale...
Škorec, neviem ale či tvoj poskytovateľ netu bude súhlasiť s týmto tvojím návrhom- lebo pokial si viazaný a v zmluve nemáš garantovanú min. rýchlosť netu, tak oni s tým nemusia súhlasiť, proste budeš musiet platiť ďalej, ale hádam budu mať dobrú volu- pokial by nemali, tak ti možu s tým narobiť veľmi velmi vela problémov- ja už viazanosť na net nechcem nikdy, aj preto som odišiel z T- mobilu do Isperu. Ahoj
Stanislav 1975
04.08.08,19:07
je jedno ci si viazany, alebo nie, ak mas problemy, ze ti nejde, alebo je pomalsi a pod....... tak chod do providera, povedz jaka je vec a ze koncis.
BTW kde je chyba ? bol u teba technik, hladat chybu ? su napojeny od toho providera aj nejaky susedia, znamy... a tiez maju rovnake problemy ?
Ferko, nemáš pravdu- pokial je viazaný, tak nemože prísť jednoducho k providerovi a povedat, že KONČÍM, velmi sa mýliš- jedine pod podmienkou zaplatenia zmluvnej pokuty.
NIKDY VIAC VIAZANOSŤ...
Fero11
05.08.08,03:33
No nepoznam jeho zmluvu a zakony su niekedy uplne hore nohamy, ale urcite by nebral takuto zmluvu, keby tam bolo napisane v takomto zmysle
Ked Vam internet nepojde a chyba bude na nasej strane, tak bohuzial aj tak musite platit, lebo Ste sa zaviazali. Zdravy sedliacky rozum hovori nieco ine a myslim si, ze 10 z 10 by zmluvu ukoncilo, pretoze poskytovatel prestal sluzbu poskytovat
(samozrejme pokial je porucha skutocne na strane poskytovatela)
Stevo5
05.08.08,14:18
No nepoznam jeho zmluvu a zakony su niekedy uplne hore nohamy, ale urcite by nebral takuto zmluvu, keby tam bolo napisane v takomto zmysle
Ked Vam internet nepojde a chyba bude na nasej strane, tak bohuzial aj tak musite platit, lebo Ste sa zaviazali. Zdravy sedliacky rozum hovori nieco ine a myslim si, ze 10 z 10 by zmluvu ukoncilo, pretoze poskytovatel prestal sluzbu poskytovat
(samozrejme pokial je porucha skutocne na strane poskytovatela)

Feri je to bohužiaľ tak, v zmluve je na 100% garantovaná MAXIMÁLNA rýchlosť pripojenia, takže ak k nim prídeš s tým, že ti to ide pomaly (ale ide) tak to nie je dôvod na zrušenie zmluvy. Nie že by sa mi to páčilo, ale je to tak. môžeš maximálne požiadať o nápravu, preskúšanie a prípadne ak bude mať príslušná spoločnosť dobrú náladu tak jednorazovú zľavu z mesačného paušálu. To by ale musel ich technik diagnostikovať u zákazníka veľké spomalenie, a aj tak neviem, neviem ...
Fero11
05.08.08,14:54
no jo, lenze pytajuci este nenapisal, ci mu net nejde vobec, alebo ci ma caste a dlhe vypadky, alebo nieje spokojny s rychlostou (je potrbne to konkretizovat). Ak mu ide pomaly a v zmluve ma napr. uveden rychlost 3048 kbit/s a agregacia 1:10 tak pod 300 kbit/s by mu to nemalo ist
Musi to fakt konretizovat