armor1
04.08.08,22:30
Zaujali ma netradičné umývadlá. Ich ceny sa rôznia a tak by som chcel vedieť aj Vaše názory na tieto produkty a ich ceny
Obrázok 1: Cena 7000
Obrázok 2: Cena 8000
Obrázok 3: Cena 8000
Ceny za komplet.Batéria, umývadlo, podstavec, odpad Je to drahé? a ešte jedna batéria
Obrázok 4: Cena 3000??,
Čo vy na to?
lorelei
04.08.08,20:44
Je to velmi pekne, videla som to uz v domacnosti, chce to ale stylovost aj ostatneho zariadenia. Co sa tyka ceny...je to dost, ale na druhej strane, co je dost? Ista talianska firma ponuka na nasom trhu baterie chromove aj za viac ako 10 tisic, takze tazko povedat, co je vela a co nie. Je to o financnych moznostiach a narocnosti, niekedy aj len o image - prestizi:) Ale co je pekne je pekne, to sa musi nechat.
tixi
08.10.08,19:02
Dolezite okrem dizajnu je aj praktickost. Niekedy su vyrobky dizajnovo prepracovane a posobia dojmom luxusu, za ktore musi zakaznik aj zaplatit aj cenu patricnu. Vzhladom na tom, ze dnes je tento vyrobok podla zakaznika stylovy, o rok , dva, cena daneho produktu /produktov klesnu a daju sa kupit za vyhodnu cenu.
Dolezite je aj zosuladenie aj ostatnych zariadeni v kupelni, aby vysledok posobil ucelenym dojmom.Jednoducho povedane, 'nemiesat' ine styly.
Je to aj o financnych moznostiach, kolko je ochotny clovek investovat za uvedene produkty. Ste ichotny dat za bateriu 3000 SK?, ak ano, tak potom nie je co riesit.
Predsa na vysledok rekonstrukcie sa cely zivot budete pozerat len vy. Clovek mal by byt spokojny s vysledkom:) .Pri rekonstrukcii plati jedno, na jednom sa usetri, na inom sa prerobi, clovek musi s tym ratat.
osky
31.10.08,08:49
Sory,ale mne sa to nepaci.
je to uz prilis moderne a strohe,sala z toho chlad a je to navyse aj neprakticke.
Take sklenne umyvadlo a este neupevnene,to je zakazdym pouzitim riziko znicenia....
neviem,myslim ze pre dnesnu rodinu do klasickeho domu,ci bytu sa to nehodi.
haneska
09.11.08,20:10
Je to krása, ja videla dokonca sklenenú vaňu - Discovery TaL Večer o 11 alebo poobede o 17-tej - Grand Desing - vrelo odporúčam.
Fuzo
10.11.08,22:02
No ja si myslím, že ak máš deti a niečo im tam padne tak ťa porazí, tiež je to nepraktické je to len o dizajne a možno ťa časom omrzí a je to zbytočne veľa peňazí, a ešte na skle ti bude stále vidno čmuhy a packy, to máš chuť leštiť každý den???? Ja som videl v štúdiu záchod za 33 tis., takže ceny ktoré uvádzaš ma neprekvapujú, cena 3 tis. za batériu - kvalitnú je v pohode, my sme kúpili Grohe za 3,5 je krásna a kvalitná určite dobrá investícia.