apea
05.08.08,00:03
mame super maly byt. starsi syn ma skoro 2 roky, mladsi sa narodi o mesiac. nemame vyriesene,ako sa vsetci 4 mame pomestit do spalne. nemate nejake tipy na skladacie, roztahovacie postele a postielky? priestor, ktory je k dispozicii je cca 210x310 cm. :(
kitky
04.08.08,22:31
mame super maly byt. starsi syn ma skoro 2 roky, mladsi sa narodi o mesiac. nemame vyriesene,ako sa vsetci 4 mame pomestit do spalne. nemate nejake tipy na skladacie, roztahovacie postele a postielky? priestor, ktory je k dispozicii je cca 210x310 cm. :(

Ach boze, to je ale hrozne malicko.Ale urcite sa da nieco vymysliet.
Pripajam ti obrazok.Tvoj muz moze spat hore , ty dolu a dolna postel by sa mala dat este vysunut na dalsiu pod nou, tam by mohol spat chlapcek.
No a postielku by si pristavila ku skrinke.
Toto cele by malo byt na trojmetrovej stene.Za prepokladu, ze nie su na nej nabuchane este okna a dvere.
Pokukaj na internete, urcite najdes nejaku inspiraciu.
Niekde som videla aj perfekne riesenu manzelsku postel pri strope a pod nou priestor na dalsiu postielku a skrinky.Ale tebe to ta mala izbicka nedovoli.

A este som zabudla.Bolo by dobre ist sa pozriet do IKEA. Tam dokazu na neuveritelne maly priestor natlacit vsetky potrebne veci.
Ale hlavne ty sa z nicim nenadrapuj.
Nech ti vsetko dobre dopadne.:)
feron
05.08.08,09:48
možno by pomohlivyklapacie postele (vyklapanie zo skrine), kde cez deň je dosť priestoru v strede izby a v noci sa tam sklopia postele, vyvýšené manželské postele by som určite neriešil, predstav, si že sa štveráš po pôrode po rebríku:confused: na posteľ a keď dieťa zaplače tak niekoľkokrát v noci... Možno pouvažuje o tom, ako sa dajú obe miestnosti využiť na spanie, perdpokladám, že staršieho syna nechceš nechať samého v izbe, ani by to nebolo dobré "odsunúť" ho s príchodom mladšieho súrodenca, ale môže v tej druhej izbe spať s ockom, pri takom malom byte to aj tak asi nebude ďaleko. Záleží aj od sumy, kotrú môžete do lôžok investovať, dajú sa kúpiť sedačky na každodenné spanie, spomínané vyklápacie postele (napr.www.pravan.cz), alebo postele s výsuvným lôžkom pod základným lôžkom. Niečo sa už riešilo v tejto rubrike pred časom, skús pohľadať.
Fuzo
25.10.08,23:19
Malá rada, choď na stránky vyhladávača google.com, daj si vyhľadať children beds a nájde ti kopu zaujímavých fotiek aj poschodových postelí v spojení s manželskou.