snelik
05.08.08,09:28
dobrý den..prosím ak viete poradte mi v mojom prípade ..som SZCO od oktobra 2007, platil som si odvody do zdr, poistovne, od januára som poistencom inej zdr. poistovne, ktorú som požiadal aby mi poslali sumu a číslo úctu s variabilným symbolom kde mam peniaze posielat - nestalo sa tak - medzi tým sa tato poistiovna zrušila a prebrala ju asi - neviem isto - malo sa o tom hovorí - spol. zdrav. poist....ciže od januára 2008 nemam vyplatene poistenie neviem kam mam zaslat a kolko penazí ci do poistovne v ktorej som bol od janura - europska, alebo do spoločnej...dakujem pekne za vsetky vase rady...
poisonkatka
05.08.08,07:33
a to ti napadlo az teraz sa informovat?
poisonkatka
05.08.08,07:35
tu mas nejake informacie k tomu, je tam nieco pisane aj o uhradach http://www.udzs.sk/buxus/generate_page.php?page_id=682

do aprila uhradzat na ucet EZP, od maja na ucet SZP..mas tam aj cisla uctov
mimikuku
05.08.08,08:14
dakujem pekne za pomoc....ja som volal do europskej nie raz a nie dva krát..aj phladom poisteneckých karitciek...ale stale maodbili že daju vcas vediet a info poslu postou
iriska
05.08.08,08:20
A osobne nepodávajú informácie v Spol.z.p.? Predpokladám, že v EZP by bolo zbytočné už teraz niečo riešiť. Podľa mojich skúseností vždy dajú v zdrav. poisťovni papierik s číslom účtu, kde treba platby poukazovať a výška platby bola zatiaľ u všetkých živnostníkov, ktorých poznám v minimálnej výške, takže to ani v zdrav. poisť. neriešim.
snelik
05.08.08,09:50
ano..urcite podavaju info aj osobne ale ja mam pracovnu dobu od 7 rana do 5 vecera a to nikdy nestíham...inak aka je teraz výska minimalneho poistneho?