dzajro
05.08.08,12:22
Ahojte.
Chcel by som sa opytat podnikatelov a zivnostnikov ci vedia o nejakej sluzbe, ktora im pri podnikani chyba resp. nechyba ale nie je dostatocna alebo s nou nie su spokojni.
Alebo mozete napisat svoje vlastne skusenosti so sluzbami, ktore pri svojom podnikani potrebujete alebo pouzivate.
Dakujem vsetkym co napisu.
m.hladka
05.08.08,10:53
Ja osobne to nepotrebujem, ale u nás vymizli služby ako:
čistiareň, práčovňa spolu so žehlením (manglami), obuvníkov je málo, čaluníctvo.
rickman
07.08.08,05:28
Jakze? Zajdes do Optimy, mas tam cistiaren spolu so zehlenim, obuvnika. Calunika najdes tiez niekde...
m.hladka
07.08.08,05:53
Jakze? Zajdes do Optimy, mas tam cistiaren spolu so zehlenim, obuvnika. Calunika najdes tiez niekde...
rickman, ty ma prenasleduješ?
Ja nemám čas chodiť do Optimy.
Ja som myslela takú službu, ako kedysi, že boli práčovne a mangle, mohol si si tam dať vyprať a vyžehliť, najmä postelné prádlo.
rickman
07.08.08,06:11
Nie - porada nie je az taka velka ;).
dzajro
07.08.08,07:44
Diky za odpovede.
Myslel som skor sluzby pre podnikatelov alebo firmy potrebne resp. vyuzivane pri ich podnikani ako napr. preprava, balenie vyrobkov....
Proste nieco, co by ci uz kvoli nedostatku casu alebo inych dovodov velmi radi prenechli alebo posunuli niekomu inemu (inej firme) alebo tak.

Uvediem moj priklad:
Mam internetovy obchod a celkom by mi pomohlo, keby bol niekto, kto mi bude balit baliky a posielat ich na mnou zadane adresy samozrejme za prijatelnu cenu. Strasne ma to zdrzuje a u nas takato sluzba nieje alebo o nej neviem.

Takze ak mate podobne problemy, skusenosti alebo napady, napiste...
Vdaka.
m.hladka
07.08.08,08:27
aha ... hm?
Marikal
07.08.08,08:47
Tak napríklad ja zháňam niekoho, prípadne nejakú firmu, ktorá by mi tak raz za 2 mesiace vyniesla na 1. poschodie nábytok, keď mením v predajni vzorky.Je to práca tak na hodinku, dve...ale za rozumnu cenu neviem nikoho zohnať.
zalobaba
07.08.08,08:57
Tak napríklad ja zháňam niekoho, prípadne nejakú firmu, ktorá by mi tak raz za 2 mesiace vyniesla na 1. poschodie nábytok, keď mením v predajni vzorky.Je to práca tak na hodinku, dve...ale za rozumnu cenu neviem nikoho zohnať.

A čo tak na takéto práce využiť brigádnickú činnosť prostredníctvom študentov - chalanov. Mnohokrát majú sily za troch, manuálne práce zvládajú (samozrejme pod dohľadom) a možnosti privyrobiť si sa potešia. Nemôžeš však počítať s tým, že bude niekto tieto manuálne práce robiť za "tripäťdesiat", ale rozmná cena sa určite dohodnúť dá.
Martin196
18.08.08,13:01
hej možno niečo aj ked sa zda ze by to bolo malo ale na zacitok podla mna dobre, no porozmislal si nad rozvozom mlieka donaska do domu kedisi to fungovalo unas ale v anglicku to funguje momentalne a ktomu pridat napr cerstve pecivo chleba za rozumne ceny.
m.hladka
22.09.08,07:52
Práve ma napadlo: tlačiarenské služby, ale s rozšírením vytláčania z www.stránok, napr. vyhlášky, časť zákonov, témy pre študentov, maturantov, vysokoškolákov a aj niektorých podnikateľov. Doteraz sú tieto služby, ale len keď si klient donesie podklady pre skopírovanie, ale ak si potrebuje niečo z internetu stiahnúť a nemá tlačiareň. Tak to by bola asi dobrá služba.
Infarkt
22.09.08,08:00
Ja momentálne poskytujem služby (triedenie materiálov, výrobkov), samo je s tým spojené rozbaľovanie, zabaľovanie a pod., ale momentálne mám len jedného odberateľa zo SR :rolleyes: , všetko ostatné EU :)

Na Slovensku služby ešte len čakajú na svoj BOOM ;)