Tatianaaa
05.08.08,16:20
Ahojte,

neviete mi prosím niekto poradiť, kde najskôr by som predala úplne nové etiketovacie kliešte na duálne zobrazovanie? V bežnej inzercii sa k tomu asi nikto nedostane... kúpila som ich, ale potom som to vyriešila skenerom, tak sú mi teraz nanič... Ďakujem!
Ľubica 025
06.08.08,06:27
Skús bezplatnú internetovú inzerciu, napr. avizo.sk, inzercia.sk, webinzeraty.sk, hyperinzercia.sk, webregister.sk, inzercia.org...
linko1
06.08.08,06:35
práve zhánam ešte jedny, aká je cena?
Tatianaaa
06.08.08,16:01
Nemohla som sa ozvať skôr... pôvodná cena klieští je 5000 Sk + 1000 Sk etikety...nie je problém sa dohodnúť + je k tomu komplet pôvodná výbava (náhradný valček, 30 ks kotúčov s etiketami, so záručným listom...) ...vôbec neboli používané. Ak máte záujem, pokojte volajte kedykoľvek cez deň aj večer 0918 541 526 (neviem, či tu môžem uvádzať podrobnejšie údaje).
gutan52
08.09.08,19:48
Ahojte,

neviete mi prosím niekto poradiť, kde najskôr by som predala úplne nové etiketovacie kliešte na duálne zobrazovanie? V bežnej inzercii sa k tomu asi nikto nedostane... kúpila som ich, ale potom som to vyriešila skenerom, tak sú mi teraz nanič... Ďakujem!
--------------------------------------

Duálne zobrazovanie bude potrebné odkedy a dokedy?

Ak len na pár dní, tak sa neoplatí kupovať etiket. kliešte na duálne zobrazovanie.

Prosím poučte nás. Ďakujeme