kraslanova.m
05.08.08,20:24
dobry den chcela by som sa spytat ze chcela by som si zalozit cestovnu kancelariu na zaciatok zameranu na chorvatsko lebo mam kamaratku a ta ma cestovnu kancelariu v chorvatsku je odtial a ponukla mi nech si otvorim aj ja a mozeme spolu podnikat len ani sajnu nemam ci sa to da len na zivnost alebo skor sa vas spytam co vsetko k tomuto potrebujem aby som to mohla rozbehnut vopred vas prosim o presne napady a vopred vam aj dakujem ako aj s pozdravom ostavam.
zalobaba
05.08.08,18:45
dobry den chcela by som sa spytat ze chcela by som si zalozit cestovnu kancelariu na zaciatok zameranu na chorvatsko lebo mam kamaratku a ta ma cestovnu kancelariu v chorvatsku je odtial a ponukla mi nech si otvorim aj ja a mozeme spolu podnikat len ani sajnu nemam ci sa to da len na zivnost alebo skor sa vas spytam co vsetko k tomuto potrebujem aby som to mohla rozbehnut vopred vas prosim o presne napady a vopred vam aj dakujem ako aj s pozdravom ostavam.

Prevádzkovanie cestovnej agentúry alebo prevádzkovanie cestovnej kancelárie sú oba viazanými predmetmi podnikania, pri ktorých sa vyžaduje zospovedný zástupca.
kraslanova.m
06.08.08,21:34
aky zodpovedny zastupca co ma splnat
kitky
06.08.08,22:07
aky zodpovedny zastupca co ma splnat
Pocuj, vsetko co potrebujes vediet najdes na internete.
Ked si to sama nastudujes, potom klad doplnujuce otazky.
Bude to tak lepsie aj pre teba,aspon ziskas skusenosti.
Ako prve zavolaj na zivnostensky urad v meste svojho bydliska a tam ti presne povedia co vsetko musis splnat ty a co vsetko musi splnat tvoj zastupca, pokial ty nemas potrebnu skolu , a samozrejme prax v cestovnom ruchu.
Lienkovo
07.08.08,07:31
Mozes prevadzkovat hocijaku zivnost. Aj mne teta na urade povedala, ze aj ked mam svadobny salon mozem trebars robit aj reality, ale kedze nato nemam potrebne vysokoskolske vzdelanie, musim dat zapisat do zivnostenskeho opravnenia zodpovedneho zastupcu, ktory ma to vzdelanie a budu evidovat jeho ako splnenie podmienky.
kraslanova.m
11.08.08,14:06
a moze to byt aj tak ze zastupca by bola kamaratka z chorvatska ktora ma vysoku skolu cestovneho ruchu
Zoltán Kovács
11.08.08,14:07
a moze to byt aj tak ze zastupca by bola kamaratka z chorvatska ktora ma vysoku skolu cestovneho ruchu

Musí byť u teba zamestnaná, ako zodpovedná osoba. A tým pádom, že je mimo EU zamestnanie je trošku koplikované.