rage1
25.04.05,14:01
Chcem Vas poprosit o pomoc, lebo mam problem a neviem ako to vyriesit spravne.
Od 1.1.2005 do 31.3.2005 sme zamestnavali jedneho pracovnika. Pri nastupe do zamestnania som od neho dostala vymer odpracovanych rokov z predosleho zamestnania. Bolo tam priznanych 12 rokov. Vymerala som mu teda 20 dni dovolenky.
Zamestnanec poziadal zamestnavatela vo februari, ci by si nemohol vziat dovolenku - 5 dni a zamestnavatel mu ju dal. 31.3. odisiel zo zamestnania na zaklade dohody a zrazu ziada vyplatenie 1 dna dovolenky, pretoze vraj ma narok na 25 dni dovolenky, pretoze bol na vojne a na vysokej skole. Pricom az vtedy vysvitlo, ze to nemal zapocitane v odpracovanych rokoch.
Ziadala som ho aby mi teda dorucil opraveny vymer odpracovanych rokov od byvalej firmy, on vsak mi dal len kopiu diplomu a voj. knizku.
Ma tento zemstnanec narok na preplatenie jedneho dna dovolenky?
Okrem toho ved zamestnavatel mu poskytol dovolenku este pred tym ako mal mat odpracovanych 90 dni.
Poradte co s tym a ako to spravne opravit aby boli obe strany spokojne
rage1
25.04.05,12:15
poradte prosiiiim
jonnie
25.04.05,12:15
Ja chcem poprosit ostatne mzdarky-ako postupuju pri prijimani zamestnancov: ci veria tym zapoctom, co donesu pracovnici - alebo si krvopotne preveria vsetky udaje a tak zistia narok? A v tom pripade pozadujete cestne prehlasenie o odprac.rokoch, alebo fotokopie nejakych dokladov? Vdaka.
rage1
25.04.05,12:18
no ja som vyzadovala potvrdenie z predosleho zamestnania, fotokopie vysvedceni, vojenskej knizky a podobne.
Luba2
25.04.05,12:21
A odpracoval Ti 60 dní? Mne to tuším vychádza že nie.

Zákon hovorí, že musí preukázať nárok - nemusí to byť v jednom doklade /zápočtovom liste/ ak má iné doklady, mala by si ich uznať.

No a čo sa týka tej výmery dovolenky, tak ak neodpracoval 60 dní, dala by si mu za každých 22 dní 2 x 1/12, čiže 2x 2,083 = 4 dní dovolenky a on by nakoniec ešte jeden dlhoval.
Bionda
25.04.05,12:26
Ja osobne žiadam, aby mi doniesol k nahliadnutiu zápočty od predchádz. zamestnávateľov. On pri skončení dohodou mal žiadať a preukázať svoj nárok, lepšie povedané súčasťou Pracovnej zmluvy má byť aj priznaná výmera dovolenky a pýtam sa či menovaný súhlasil a nedoniesol potvrdenie (na person-mzdovom nepracujú policajti).
Mne už ako nárok nepripadá, ale je možné, že iní nebudú so mnou súhlasiť. On do skončenia prac. pomeru mal preukázať svoj nárok, v dohode o skončení mal zakomponovať aj to, že mal nárok ešte na jeden deň dovolenky a teraz žiada o preplatenie event. jeho čerpanie.
rage1
25.04.05,12:27
no pracoval presne od 1.1.2005 do 31.3.2005 takze ked to pocitam je to 64 pracovnych dni. ale ak sa nemylim, tak narok mu mal vzniknut az po odpracovanych 60 dnoch. a kedze mu zamestnavatel dal 5 dni dovolenky skor, tak sa mu vlastne tento narok vycerpal nie?ja som z toho teraz dopletena.
Bionda
25.04.05,12:29
[Luba2 má pravdu , hovorí o tom §105 !
rage1
25.04.05,12:32
cize nevyplatit?
Bionda
25.04.05,12:46
Nuž celkovo to vychádza, že neodpracoval 60dní, lebo dovolenka jej čerpanie nie je práca a tým pádom sa dá §105 aplikovať, ovšem prečerpanie dovolenky zas by mal nahradiť zamestnávateľovi.
Chobot
25.04.05,13:29
Pozor!! Čerpanie dovolenky JE výkon práce! Presen to definuje ZP § 144 odst. 3.

Môj názor je nasledovný: Keďže odpracoval 60 dní, má nárok na pomernú časť dovolenky. Z akého základu to však počítať? § 103 hovorí, že zamestnaenc musí preukázať nárok na dlhšiu výmeru dovolenky do konca kalendárneho roka, v ktorom žiada o dovolenku. Myslím, že aj keď ukončil prac. pomer, stále môže preukázať nárok. Mal by Ti však predloži hodnoverné doklady na výpočet nároku. Vojenská knižka by to mohla byť, lebo tam je uvedená doba od kedy do kedy bol na ZVS. Diplom by som neakceptoval, lebo z toho nevieš presný začiatok a koniec štúdia. Zápočet od predošlého zamestnávateľa tiež nie je dostatočný, lebo nevieš, či tam má tú vojnu alebo štúdium zarátané alebo nie.

Ja som raz tiež po 3 rokoch od skončenia prac. pomeru bol u bývalého zamestnávateľa (VUB) aby mi opravili zápočtový list, lebo spravili chybu pri výpočte. Predložil som všetky doklady (potvrdenie o štúdiu - index, voj. knižku a potvrdenia predošlých zamestnávateľov, že som u nich pracoval od do) a v pohode mi to opravili.

Takže ak Ti nepredloží vierohodné doklady, nech si to nechá opraviť u predošlého zamestnávateľa. Potom mu môžeš uznať nárok na 25 dní základu, t.j. 3/12 z 25 = 6 dní.

Jednoznačne je na ňom, aby to doložil.
rage1
26.04.05,06:42
odoslala som mu odpovd, v ktorej som mu vypocitala, ze odpracoval 64 dni
§105 hovori ze zamstnanec ma narok na 1/12 dovolenky za kazdych 22 dni
kedze odpracoval 64 dni, tak som mu uznala 2x1/12 dovolenky, cize:

1/12 z 25 dni je 2,08
2x 1/12 je 4,16
my sme mu dali 5 dni.

dovolenku cerpal skor ako mu vznikol na nu narok, cize som vychadzala z vypoctu z odpracovanych dni.
dufam ze spravne

inak co sa tyka tych dokladov, tak ma aj pomaly poraza, lebo zamestnanec mi dal len zapocet rokov, co odpracoval v poslednej firme a nie suhrn odpracovanych rokov a ten diplom, z toho fakt neviem, ci bol na skole 5 rokov, ci styri alebo 6. takze co s tym
Bionda
26.04.05,06:52
Je to na zamestnancovi a ten má povinnosť preukázať svoj nárok na dovolenku (tých 25) a najprv si mala od neho žiadať a následne po predložení uznať nárok, lebo ak si mu to priznala bez dokladov (ktoré si ja vždy prefotím do jeho zložky) teraz už ho nič nenaháňa.
rage1
26.04.05,06:55
dobre ale moja otazka je ci som mu teda tu dovolenku uznala spravne!
Chobot
26.04.05,07:05
Myslím, že nie, lebo sa Ti odvolá na ten istý paragraf a zároven na § 101, ktorý jasne hovori, ze kto vykonaval pracu aspon 60 dni v kal. roku, ma narok na pomernu cast, cize tu sa neuplatnuje § 105.

A 25 dni si mu nemala uznat, kym to jednoznacne nevydokladuje. Diplom je len dokladom o ukonceni studia, nie potvrdenim o dlzke trvania studia. To by Ti musel predlozit index alebo nech poziada skolu o vystaveni potvrdenia.
rage1
26.04.05,07:11
no ved prave, ale ja som myslela ze mozem vychadzat z toho, ze sme mu poskytli dovolenku skor a sice 14.2-18.2 2005
no a co sa tyka toho dokladu o vysokoskolskom studiu myslim, ze ine nez ten diplom uz aj tak od neho nedostanem
nikulik
26.04.05,07:16
Teraz som z toho dopletena, mam otazku: kedy ma zamestnanec narok na 20 dni dovolenky a kedy na 25??? A ked prijmem zamestnanca napriklad od 01. 04. 2005 tak po kolkych dnoch ma narok na dovolenku??
rage1
26.04.05,07:18
po 60 odpracovanych dnoch ma narok na dovolenku a na 25 dni ma zamestnanec narok ak ma po 18. roku zivota odpracovanych minim. 15 rokov (zapocitava sa aj vojna, vysoka skola)
nikulik
26.04.05,07:26
po 60 odpracovanych dnoch ma narok na dovolenku a na 25 dni ma zamestnanec narok ak ma po 18. roku zivota odpracovanych minim. 15 rokov (zapocitava sa aj vojna, vysoka skola)
Dakujem velmi pekne, dost ma to surilo, lebo prijali sme pracovnicku od 01.04.2005 a teraz maju vsetci zamestnanci dovolenku, a potrebovali sme vediet co s nou. Pekny den prajem
Bionda
26.04.05,09:25
Aj ja niekedy po schválení šéfom dávam čerpanie dovolenky zamestnancovi, ktorému ešte na ňu nevznikol nárok (myslím tým odprac. 60dní), hen min. mesiac, ale teraz, keďže kradol a rozväzujeme s ním prac. pomer, budem si ju nárokovať z jeho výplaty (časť) ako nenárokovú a stiahnem mu ju finančne.
Takže ja si len myslím, že v tom že ju čerpal to je OK, aj to že nemal na ňu nárok, len neviem prečo si mu uznalka na kal. rok 25 dní, keď nepreukázal svoj nárok.
Jara
26.04.05,09:44
Ja si myslím, že si mu mala dať 6 dní dovolenky a s tým, že ju mal poskytnutú skôr ako mal odpracovaných 60 dní to je OK, pretože ak je predpoklad splnenia tejto podmienky, t.j. že odpracuje v roku 60 dní, tak mu ju môžeš dať. V opačnom prípade mu ju stiahneš, ak by odchádzal v skúšobnej dobe, pri poslednom vyučtovaní mzdy. Tie doklady boli určite dostatočné na preukazanie nároku splnenie doby odpracovania 15 rokov.:o
Chobot
26.04.05,10:19
Jara: malá otázky na Teba: Ako presne zistíš z diplomu, koľko rokov, mesiacov a dní bol zapísaným studentom na skole? Tvrdis, ze tie doklady boli dostatocne.
Luba2
26.04.05,10:51
po 60 odpracovanych dnoch ma narok na dovolenku a na 25 dni ma zamestnanec narok ak ma po 18. roku zivota odpracovanych minim. 15 rokov (zapocitava sa aj vojna, vysoka skola)
Pozri § 113, ods. 1/ ZP. 60 -timi dňami nie je limitované priznanie dovolenky. Ty máš predsa nárok už za každých 22 odpracovaných dní na jednu dvanástinu. (porovnaj s § 105)
Jara
26.04.05,11:02
Jara: malá otázky na Teba: Ako presne zistíš z diplomu, koľko rokov, mesiacov a dní bol zapísaným studentom na skole? Tvrdis, ze tie doklady boli dostatocne.Nikdy som nepočítala na dni ale dosiahnutie 15 rokov odpracovaných, takže som to neprepočítavala a ani som sa nad tým nezamýšľala, ale zrejme máš pravdu, malo by sa i keď po skončení vysokej školy som teraz dostala papier, ako koľko sa započítava do pracovného pomeru a presne akým dňom. Bolo to z STU, takže asi to davajú po skončení VŠ. Vieš niekedy to nebolo potrebné, pretože nebolo nezamestnaných a tak sa automatický bral vek 18 + 15 a tak každý kto dovršil 33 mal 25 dni dovolenky. Takže ja som stará štruktúra a preto robím možno aj chybu, keď to nevyžadujem presne dokladovať, ale mala som viacero kontrol a nebol problém. Ale aj tak Ti ďakujem že si ma osvietil. ;)
rage1
26.04.05,11:10
Pozri § 113, ods. 1/ ZP. 60 -timi dňami nie je limitované priznanie dovolenky. Ty máš predsa nárok už za každých 22 odpracovaných dní na jednu dvanástinu. (porovnaj s § 105)
no ved presne tak a kedze odpracoval 64 dni tak mal narok len 2x za 22 dni tu jednu dvanastinu nie?
a aj tak si myslim ze diplom je nedostatocny nehovoriac o tom, ze nema poriesene zapocty rokov z predch. zamestnani
Luba2
26.04.05,11:25
no ved presne tak a kedze odpracoval 64 dni tak mal narok len 2x za 22 dni tu jednu dvanastinu nie?
a aj tak si myslim ze diplom je nedostatocny nehovoriac o tom, ze nema poriesene zapocty rokov z predch. zamestnani
No ano, ale 1/12 za 22 dní počítaš len ak má odpracované menej ako 60 dní. V Tvojom prípade by si už rátala pomernú časť za každý mesiac, teda 1/12 x tri mesiace. Ak teda odpracoval 64 dní tak ako píšeš.

No a čo sa týka toho diplomu - veď od neho vypýtaj aj index a z toho sa dozvieš viac.
Chobot
26.04.05,11:28
Jara: dúfam, ze to neberies v zlom, ze som Tvoje uvahy spochybnil. Ale konkretne mne sa to stalo pred 3 rokmi. V roku, ked som mal 33, mi nevysli tie odpracovane roky (chybali mi 4 dni!!!), lebo studium bolo ukoncene dnom statnic (4.6.1991) a nie promociami (2.7.1991). Pravdou tiez je, ze ako ex-student som si uzival prazdniny a brigadoval v zahranici a na urad prace som sa prihlasil az 12.11.1991, takze tie 4 mesiace sa mi nezapocitali. Ale na vsetky tieto obdobia mam presne potvrdenia odkedy - dokedy (úrad prace, skola, zamestnavatelia).

Takze 25 dni dovolenky som si uzival az v dalsom roku.
Jara
26.04.05,11:59
Beriem to v pohode, ale žeby to niekto tak prepočítaval na 4 dni, tak to sa mi zdá choré... Myslím, že by som dala 25 dní i keď by som si to nedala do nákladov. Veď firma môže dať aj naviac dovolenku. Vieš, stalo sa niekomu že mu to počítali na dni? Našťastie ani jedna kontrola sa nesústredila na to, aby to počítala, alebo kontrolovala, ale čo nebolo môže byť... Takže vlastne ďakujem.
Je to takto správne a ja to už budem počítať, lebo stále sa človek učí a porada je super...