Lienkovo
06.08.08,15:02
Ahojte,

planujem zalozit zivnost od 01. oktobra. Da sa o zivnost poziadat uz teraz, ale zeby platila od 01.10.? Ide konkretne o svadobny salon. Momentalne som v pracovnom pomere do konca septembra. Dakujem za odpoved.
veronikasad
06.08.08,13:05
Ahojte,

planujem zalozit zivnost od 01. oktobra. Da sa o zivnost poziadat uz teraz, ale zeby platila od 01.10.? Ide konkretne o svadobny salon. Momentalne som v pracovnom pomere do konca septembra. Dakujem za odpoved.
1. živnosť môžeš prevádzkovať aj popri zamestnaní

2. dá sa vybaviť už teraz s tým, že začiatok podnikania si určíš 1.10.2008
Lienkovo
06.08.08,13:08
Dakujem. Ide o to, ze som vo vypovednej dobe ( rusenie oddelenia ) a rozmyslala som co dalej a co by ma bavilo. Takze zivnost pri zamestnani nehrozi :)
veronikasad
06.08.08,13:14
Dakujem. Ide o to, ze som vo vypovednej dobe ( rusenie oddelenia ) a rozmyslala som co dalej a co by ma bavilo. Takze zivnost pri zamestnani nehrozi :)
Pokial nechceš žiadať o dotáciu z úradu práce, kludne môžeš začať s vybavovaním živnosti ...
Lienkovo
07.08.08,07:25
Mam este jednu otazku. Bola som na zivnostenskom urade a tam mi povedali, ze mozem poziadat uz teraz a platit bude od datumu co tam uvediem, tak ako si mi poradila. To je ok. Co s tovarom co chcem nakupit pred tym datumom platnosti zivnosti. Da sa to potom zahrnut do zivnosti?