ramonez
06.08.08,15:24
Zdravim vas.
Viete mi poradit na zaklade vlastnych skusenosti, ktore firmy v KE realizuju predaj a vymenu plastovych okien(standardnych rozmerov) bez vacsich problemov a ktore by som mal zdaleka obist? Mam cenove ponuky z niekolkych no na zaklade ceny sa velmi rozhodnut clovek nevie, kedze je plus-minus vsade podobna. A samozrejme, kazda firma tvrdi, ze je ta naj. Ktore profily a kovania su podla vas spolahlive? Vdaka
legolas
07.08.08,10:53
Zdravim vas.
Viete mi poradit na zaklade vlastnych skusenosti, ktore firmy v KE realizuju predaj a vymenu plastovych okien(standardnych rozmerov) bez vacsich problemov a ktore by som mal zdaleka obist? Mam cenove ponuky z niekolkych no na zaklade ceny sa velmi rozhodnut clovek nevie, kedze je plus-minus vsade podobna. A samozrejme, kazda firma tvrdi, ze je ta naj. Ktore profily a kovania su podla vas spolahlive? Vdaka

Ja by som Ti doporučil firmu EKOPLAST, pred 2 týždňami mi vymenili okna na celom rodinnom dome 15 ks + 2 dvere. Som max. spokojný sú masívne 5 komorové, sieťky, rolety. :)
Zypsik
07.08.08,12:20
Vzal som Slovaktual. Cena mozno vyssia ako priemer (bral som drahe doplnky), ale nelutujem.
Zmenili sice na poslednu chvilu termin dodania o 1 den, no potom makali ako vcelicky.
Murar domiesaval strukturu omietky pokial mozno presne k tomu co mam v byte, nech nevidno rozdiely.
Pekne po sebe povysavali, nove okna mi vylestili, skontrolovali sme chyby v skle, predviedli pouzivanie a udrzbu. Po 3 tyzdnoch 1 telefonatik, prisli to par milimetrov dostelovat a odvtedy mam pokoj.

PS: ekoplast je tato firma?
http://staznosti.sme.sk/cpld/758/EKO-PLAST-okna-sro/Nedajte-sa-podviest-firmou-EKO-PLAST-okna.html