MartinkoK
07.08.08,08:41
prosím Vás nemá niekto vzor ako by mal vyzerať splátkový kalendár - ide o neuhradené odberateľských faktúr, pohľadávku chceme riešiť splátkami nakoľko nie je možné jednorázové vyrovnanie - samozrejme zo stany dlžníka.
Vopred ďakujem
MartinkoK
07.08.08,07:32
prosím Vás nemá niekto vzor ako by mal vyzerať splátkový kalendár - ide o neuhradené odberateľských faktúr, pohľadávku chceme riešiť splátkami nakoľko nie je možné jednorázové vyrovnanie - samozrejme zo stany dlžníka.
Vopred ďakujem

NIKTO NIEČO TAKÉ NEMÁ?????????????????
Zoltán Kovács
07.08.08,07:36
Urob tabuľku v exceli kde uvedieš všetky pohľadávky. Sumár dlžnej čiastky, a potom rozvrhni jednotlivé splátky: výška a presný dátum požadovanej úhrady. A do hlavičky samozrejme daj identifikačné údaje zúčastnených strán.
calawen
07.08.08,07:39
Nepamätám sa presne, ale raz som také dostala...

Uviesť presnú identifikáciu dodávateľa, odberateľa

Potom s textom ze dodávateľ sa s odberateľom dohodli na úhrade pohľadávok voči odberateľovi v celkovej výške xxx v x mesačných splátkach nasledovne.

1. Dátum prvej splátky Suma prvej splátky

pokračovať, na záver uviesť sumu zaplatených splátok, ktorá by mala sedieť s celkovou výškou pohľadávok voči odberateľovi.

Tiež by som tam napísala, o ktoré faktúry ide - číslo, suma, dátum splatnosti - ale to by bola asi nejaká príloha alebo niečo podobné.

V meste dňa, podpis dodávateľa (zástupcu), podpis odberateľa (zástupcu)


Dúfam, že som aspoň z časti poradila... :)
MartinkoK
07.08.08,07:46
Ďakujem Vám