janeb
07.08.08,14:05
Prosím niekoho o radu ako spracovať mzdu zamestnanca neziskovky v SW Pohoda ak je tvorená z viacerých finančných zdrojov napr 2. Dá sa to vôbec tak, aby aj odvody boli rozdelené podľa týchto zdrojov?
Alebo vie niekto poradiť SW, ktorý toto zvláda a nie je veľmi drahý?
Ďakujem za pomoc :)
robin1
03.09.09,05:41
Ahoj. Podarilo sa Ti zistiť niečo ohľadom Tvojho problému? Tiež som začala účtovať mzdy neziskovky v Pohode. Pekný deň.
IMRO
12.09.09,05:54
Ak by mali byť odvody rozdelené podľa 2 fin. zdrojov - v POHODE by museli byť zadefinované 2 prac. pomery
atka4
14.09.09,20:57
Ak by mali byť odvody rozdelené podľa 2 fin. zdrojov - v POHODE by museli byť zadefinované 2 prac. pomery

Toho istého zamestnanca mám v prípade TPP a Dohody zaevidovaného v Personalistike 2 x a 2 x je urobená v mesiaci aj mzda - osobitne TPP aj Dohoda.
Aj do SP ich treba v prílohe k MV evidovať osobitne, podľa typu príjmu...
mzdarka renca
14.09.09,22:04
Toho istého zamestnanca mám v prípade TPP a Dohody zaevidovaného v Personalistike 2 x a 2 x je urobená v mesiaci aj mzda - osobitne TPP aj Dohoda.
Aj do SP ich treba v prílohe k MV evidovať osobitne, podľa typu príjmu...

Ak ide o jedného zamestnanca, tak u neho nahrávam pod jedným osobným číslom 2 prac. pomery, soft mi automaticky do SP tieto pomery rozdelí a na DÚ to má ísť spolu, t.z., že sa spočítajú základy dane z oboch PP a uplatní sa NČZD a vypočíta daň a táto daň sa odvedie na DÚ ako jedna.
atka4
15.09.09,16:30
Ak ide o jedného zamestnanca, tak u neho nahrávam pod jedným osobným číslom 2 prac. pomery, soft mi automaticky do SP tieto pomery rozdelí a na DÚ to má ísť spolu, t.z., že sa spočítajú základy dane z oboch PP a uplatní sa NČZD a vypočíta daň a táto daň sa odvedie na DÚ ako jedna.
Ja robím SW Pohoda, tam to nie je možné zadať, ani po dotaze na real. tím POHODY.
Inak súhlasím, že by to tak malo byť, ale Pohoda to nerozdelí.
Pre účely daň. základu by to bolo možné dopočítať, ale iba ručne, nesedeli by však odprac. hodiny, nie je možné udať dva časové údaje, detto by to nebolo rozdelené do dvoch VZ do SP a podobne....

Informácia zo SW Pohoda, Pomocník, Personalistika,
Program počíta daň zo mzdy samostatne pri každom pracovnom pomere, preto nie je určený pre výpočet pre výpočet mzdy zamestnanca, ktorý má viac pracovných pomerov u toho istého zamestnávateľa.

mzdarka renca, robíš v Pohode? Ak áno, poraď, ako to zadávaš. Ď. :-)