svecova
08.08.08,10:33
Poradte mi, kam sa este mozem prihlasit, ak chcem studovat VS od septembra?vdaka
Martin Mocko
08.08.08,08:42
Poradte mi, kam sa este mozem prihlasit, ak chcem studovat VS od septembra?vdaka

Povedal by som, že takmer nikam. Väčšina VŠ uzatvára podávanie prihlášok na 1. stupeň do konca februára. Možno sú posunuté termíny..ale určite nie do augusta.
Najprv si vyber smer a VŠ, na ktorej chceš študovať. Potom si pozri na webovej stránke ich požiadavky a na bud. rok podaj prihlášku podľa stanov VS.
Zoltán Kovács
08.08.08,08:44
ivka70
19.08.08,18:15
tu http://www.modernaskola.sk/Index,316 sa da pozriet vo vysokych skolach, prijimacie konania v auguste a septembri 2008
veronikasad
19.08.08,18:20
Povedal by som, že takmer nikam. Väčšina VŠ uzatvára podávanie prihlášok na 1. stupeň do konca februára. Možno sú posunuté termíny..ale určite nie do augusta.
Najprv si vyber smer a VŠ, na ktorej chceš študovať. Potom si pozri na webovej stránke ich požiadavky a na bud. rok podaj prihlášku podľa stanov VS.
nesúhlasím, včera som počula v tel.novinách, že ešte 6 vysokých škôl robí dodatočné prijímačky...
Farks
22.08.08,07:52
Tiež som počula, že ešte veľa vysokokých škôl má neobsadené miesta pre plánovaný počet uchádzačov o prvý stupeň bakalárskeho štúdia. Neviete mi niekto poradiť ako zistím, ktoré školy to ešte sú. Ďakujem