terayon
09.08.08,12:37
co potrebujem aby som bol odstraneny z evidencie armady? mam zdravotne problemy, a nemam absolutny zaujem chranit tento stat...
Chobot
10.08.08,08:42
co potrebujem aby som bol odstraneny z evidencie armady? mam zdravotne problemy, a nemam absolutny zaujem chranit tento stat...

Emigruj do Argentíny!! :D:D:D

Sorry, ale na takto zadanú otázku sa inak nedá odpovedať. Nenapísal si, ako si evidovaný v armáde - či si vojak - záklaďák v zálohe, či si vojak z povolania alebo akú evidenciu máš na mysli. Ak si vojak z povolania, tak si asi podpisoval dobrovoľne nejakú zmluvu s armádou. Tam máš asi napísané, ako je možné ukončiť službu. AK nie, máš tam určite, podľa akého zákona sa tvoj služobný pomer riadi a potom už stačí len nalistovať ten zákon.
premiko
10.08.08,09:15
- mas zdravotne problemy alebo absolutny nezaujem chranit tento stat ?...:mad:

- tak ako ti uz bolo povedane, vypadni z tohto statu ... takych ako ty, je tu dost ........:eek:

- frajer, myslis ze si tymto vyhlasenim nejaky hrdina? ....

- co tak adresovat to priamo na ministerstvo obrany a nerobit sa zaujmavym na tomto fore ?
Zoltán Kovács
10.08.08,09:18
Ale veď už povinná základná vojenská služba je históriou, či nie?
Paula
10.08.08,09:30
Ďalší adept (téma) na kladku....to nemdopadne dobre:cool:
terayon
10.08.08,14:23
myslel som odstranenie z evidencie tak, ze ked bude vseobecny povolaci rozkaz aby som na to mohol vykaslat...

to premiko: keby tu nebolo tolko idiotov ktorych je lahke ojebavat uz by som bol davno v prahe neboj...
a ano hlavny dovod je nezaujem nicit si zivot pre tento stat, ktory je mi u riti
endrju
10.08.08,15:02
terayon, na vulgárne príspevky na tomto fóre nie sme zvyknutí a nemáme o ne ani záujem. Ak si chceš verejne "uľaviť" vulgárnymi vyjadreniami, nájdi si, prosím, čitateľov na takom fóre, na ktorom je vulgárne vyjadrovanie tolerované. Ďakujem za porozumenie. :)
wagner
10.08.08,16:13
A okrem toho, neviem teda čo tu ešte robíš, keď sa Ti tu nepáči. Veď je sloboda cestovania, môžeš ísť kde chceš. Máš sa tu takto vyjadrovať, tak Ti doporučujem, aby si si zbalil svojich päť slivák a išiel tam, kde Ti bude lepšie.:eek: A na tomto fóre si takéto vyjadrovanie vyprosíme.
misomiso
10.08.08,17:24
Nestaci vycestovat. Musis si zrusit slovenske obcianstvo. Nadobudnutim noveho obcianstva sa na teba ale zacnu vztahovat branne povinnosti novej krajiny.
Braňo
10.08.08,17:56
Neviem o akých idiotoch tu hovoríš. Zákonom bola zrušená povinná vojenská služba. Osobne by som radšej začal u seba, ak chceš, pošlem Ti link na zákon, ktorý si môžeš naštudovať, ale za takýto prístup si v inteligentnej spoločnosti nezaslúžiš ani radu.
Richard
10.08.08,20:38
Tému uzatváram, za porušenie etikety vylučujem prispievateľa.