Grankow
09.08.08,14:18
Ahoj , chcel by som prevadzkovat internetovy obchod, Hladam nejaky eshop ktory ma prepojenie pripadne export dat na uctovny software.
Pohoda ma prepojenie na Vltavu2000, Inshop a pod. o taketo shopy nemam zaujem. Ja skor uvazujem ze si zakupim internetovy obchod za jednorazovy poplatok do 10 000sk (ale nie nejaky quick.cart s novou sablonou)
Vie mi niekto poradit kde taky eshop najdem pripadne ma niekto skusenosti s takouto prevadzkou?

Dakujem.
Onko
07.10.08,12:03
Ahoj , chcel by som prevadzkovat internetovy obchod, Hladam nejaky eshop ktory ma prepojenie pripadne export dat na uctovny software.
Pohoda ma prepojenie na Vltavu2000, Inshop a pod. o taketo shopy nemam zaujem. Ja skor uvazujem ze si zakupim internetovy obchod za jednorazovy poplatok do 10 000sk (ale nie nejaky quick.cart s novou sablonou)
Vie mi niekto poradit kde taky eshop najdem pripadne ma niekto skusenosti s takouto prevadzkou?

Dakujem.

Ahoj,

neviem, do akej miery je tu povolená / zakázaná reklama, ale keďže sa tu žiadne iné odporúčanie neposkytuje, nedá mi nenapísať, že by som vedel zabezpečiť eshop s prepojením na účtovný softvér ja. Môžeš ma kontaktovať cez súktomnú správu. Ale požiadavka naprogramovať originál vlastný eshop do 10 tisíc je dosť silná, keď k tomu pridáš ešte prepojenie na účtovníctvo ... Každopádne záleží od toho, čo sa presne od eshopu bude očakávať.
Atreides
09.10.08,12:24
Zakladnou otazkou je, ci bude ten shop (takpovediac) klucovym procesom firmy alebo len bokovkou.

Ak ma byt klucovym procesom (napr. 80% vsetkych obchodov budu realizovane cez shop), je poziadavka na takyto shop prepojeny s ekonomickym softverom za 10 000,- nerealna.

To je ako keby som chcel byt taxikarom a idem si kupit auto za 50 000,-.
Filip Glasa
10.01.09,08:37
prepojenie ekon. sw a eshopu ti urobí programátor eshopu za poplatok (Ak s tým má skúsenosť). Univerzálne riešenie podobne ako má pohoda pre niekoľko krabicových systémov neexistuje.