katka.chabadka
09.08.08,22:56
Dobrý deň, vedel by mi niekto pomocť s tému na prvú stavebnú sporiteľnu, nenašiel by sa niekto kto má takéto niečo spracované, alebo ma k tomu nejkaké materiáli? ďakuejm Katka
endrju
09.08.08,21:02
Dobrý deň, vedel by mi niekto pomocť s tému na prvú stavebnú sporiteľnu, nenašiel by sa niekto kto má takéto niečo spracované, alebo ma k tomu nejkaké materiáli? ďakuejm Katka
Vitaj na tomto fóre. :)
Veľmi všeobecné zadanie si sformulovala vo svojom prvom príspevku. :confused:
V súvislosti s touto poisťovňou sa dá písať o všeličom. :rolleyes:
Skúsila si na úvod prelistovať informácie na internetovej stránke spomenutej sporiteľne? Ako skončilo vyhľadávanie informácií cez známe vyhľadávače?
Nechce sa mi veriť, že si nenašla ani slovo o tom, o čom potrebuješ (ak som správne porozumel) vypracovať nejaký referát (alebo čo to má byť).
Skús preto upresniť, čo to vlastne chceš vyriešiť. :cool:
katka.chabadka
09.08.08,21:27
Diky, moc že si sa na mna ozval.
Jasne pozerala som na nete nejaké veci, sú tam, ale myslela som skor na to či niekto nemá nejakú pracu už z toho hotovú, aby som sa mala podla čoho držať. Mám nejakú predstavu, úvod, históriu, ponuku (sporenie, úvery...), analýzu (sporenia, medziúveru...) a záver. Idem robiť s toho bakalárku, tak len tak či niekto niečo také nemá, že by mi pomohol. Zatial ďakujem
Jozef Mihál
09.08.08,22:33
Čo tak tú bakalárku vypracovať tak, ako sa patrí, čiže vlastnou hlavou?
endrju
10.08.08,05:12
Čo tak tú bakalárku vypracovať tak, ako sa patrí, čiže vlastnou hlavou?
Jozef, myslíš, že vlastná hlava sa ešte stále má používať na takéto účely? Myslenie predsa ukrutne bolí. :D
Už niekoľko rokov ma skutočnosť presviedča o tom, že niečo také nie je "IN". Najmä keď použitie Ctrl-C a Ctrl-V spôsobuje podstatne menej bolesti, ako rozmýšľanie. :cool:
Maruška54
10.08.08,05:24
Ak by to bolo už spracované tak nemusí vlastná hlava rozmýšľať či "i" alebo "y", či "s" alebo "z".
Kathryn
10.08.08,06:34
Dobrý deň, vedel by mi niekto pomocť s tému na prvú stavebnú sporiteľnu, nenašiel by sa niekto kto má takéto niečo spracované, alebo ma k tomu nejkaké materiáli? ďakuejm Katka

Myslím, že aj tvoj vedúci diplomovej práce by ti s týmto mohol pomôcť. K tejto téme asi veľa odbornej literatúry nebude, ja by som čerpala informácie z internetu, majú aj svoj časopis a oslovila by som nejakú ochotnú pracovníčku/ka a získala nejaké info priamo od nich.