Doktor0
10.08.08,17:21
cawte poradaci mam na vas prozbu...

Idem na vysoku skolu prvy rocnik denne studium...a chcem sa opytat ze ci mozem mat zivnost ked budem navstevovat vysoku skolu kazdy den.
chcem zalozit zivnost urcenu na predaj maloobchod..
prosim Vas poradte mi!!!!!! ak budete nieco vediet tak mi napiste na moj email mm.carens@gmail.com

dakujem pekne :)))
Zoltán Kovács
10.08.08,15:24
cawte poradaci mam na vas prozbu...

Idem na vysoku skolu prvy rocnik denne studium...a chcem sa opytat ze ci mozem mat zivnost ked budem navstevovat vysoku skolu kazdy den.
chcem zalozit zivnost urcenu na predaj maloobchod..
prosim Vas poradte mi!!!!!! ak budete nieco vediet tak mi napiste na moj email mm.carens@gmail.com

dakujem pekne :)))

Denné štúdium na VŠ nevylučuje založiť si živnosť. Na túto tému je tu dostatok otázok aj s odpoveďmi. Skús cez vyhladávanie. Totiž toto je verejné fórum, preto neočakávaj odpovede na súkromný mail.
arizona
10.08.08,18:17
cawte poradaci mam na vas prozbu...

Idem na vysoku skolu prvy rocnik denne studium...a chcem sa opytat ze ci mozem mat zivnost ked budem navstevovat vysoku skolu kazdy den.
chcem zalozit zivnost urcenu na predaj maloobchod..
prosim Vas poradte mi!!!!!! ak budete nieco vediet tak mi napiste na moj email mm.carens@gmail.com

dakujem pekne :)))

mimotemydoktorko,trochu makaj na gramatike na tej vyškemimotemy

Živnosť môžeš mať.:)
Doktor0
10.08.08,18:32
no jasne to mas pravdu treba pomakat na gramatike ale ked cele dni prepisujes veci na PC tak uz je jedno co pises...mam oci ako vevercika p...u...a uz duplom sa mi to po sebe nechce citat a vobec opravovat
Halli
10.08.08,18:49
no jasne to mas pravdu treba pomakat na gramatike ale ked cele dni prepisujes veci na PC tak uz je jedno co pises...mam oci ako vevercika p...u...a uz duplom sa mi to po sebe nechce citat a vobec opravovat


jasné doktorko -hlavne , keď budeš dobre operovať a nebudeš to musieť po sebe opravovať :D