bobino38
11.08.08,08:57
Dobrý deň, dá sa prosím nájsť nejaký vyhľadávč mailových adries?..potrebujem zistiť či daný človek má nejakú mailovú adresu.
poisonkatka
11.08.08,07:15
no to asi tazko najdes...nemusi mat mailovu adresu svoje meno a ak aj ma, tak je vela kombinacii...a nejaky zoznam mailovych adries typu telefonny zoznam asi neexistuje
Stefan2005
11.08.08,07:19
Dobrý deň, dá sa prosím nájsť nejaký vyhľadávč mailových adries?..potrebujem zistiť či daný človek má nejakú mailovú adresu.

No to by sa potom mohol veľmi cielene rozposielať spam...:D
Databázu svojich klientov si firmy chránia.
Existujú síce roboty, ktoré vyhľadávajú e-mailové adresy, ale že by existoval konkrétne vyhľadávač mailových adries pre konkrétnu osobu, nie je mi to známe ( ale to ešte nemusí znamenať, že nemôže existovať).

A čo tak skúsiť daného človeka skontaktovať inou formou a vypýtať si jeho e-mail?:rolleyes:
bobino38
11.08.08,07:30
ja na daného človeka nemám žiadny kontakt, ide o to či niečo také existuje, čo by zistilo či má alebo nemá mail...viem, že to je trošku od veci, lebo daných ludí s daným menom je viac, ale dopatral by som sa nejak...a na nejaký robot sa dá spolahnúť?
Stefan2005
11.08.08,07:45
...a na nejaký robot sa dá spolahnúť?

tie "roboty" nie sú určené pre bežných užívateľov.
Je to nástroj "lovcov" e-mailových adries, ktoré sa potom zneužívajú na zasielanie spamu. A neslužia na vyhľadanie konkrétneho mailu, ale funkčného (a hlavne) nového ;)
bobino38
11.08.08,08:16
...tak takeho nechcem, takže asi sa nedá nijak zistiť niekoho mailova adresa:-(
m.majling
11.08.08,12:25
zistit sa da cokolvek ,, pokial je to verejne pristupne tak to ide lahsie ak to verejne pristupne nieje tak je to zlozitejsie :-) , ,ak mate vazny zaujem napiste mi sukromnu spravu
Achy
12.08.08,03:24
ja na daného človeka nemám žiadny kontakt, ide o to či niečo také existuje, čo by zistilo či má alebo nemá mail...viem, že to je trošku od veci, lebo daných ludí s daným menom je viac, ale dopatral by som sa nejak...a na nejaký robot sa dá spolahnúť?

No ak nemas ziadny kontakt, tak skus telefonny zoznam. Ak je to student, tak skus nejake studentske portaly, kde si vyhladas daneho cloveka, a urcite tam na seba bude mat nejaky kontakt. (napr. unister sk)
Dalej mas mnoho stranok, kde ludia spolu chatuju, predpokladam, ze aspon vies ako vypada a kolko ma rokov, tak si skus vyfiltrovat danu skupinu ludi a mozno ho(ju) spoznas.

A mozno nakoniec staci pouzit google. ;)
bobino38
12.08.08,04:04
Je to žena, a je z čiech, nie je študentka, ťažko použiť chat a vonkoncom nejaký študentsky portal