Sonica
11.08.08,16:41
Dobrý deň,
chcem sa opýtať, či nemá niekto z vás skúsenosti s dokladovaním stavebného úveru kúpenými faktúrami a bločkami. Ide o to, či s tým niekto z vás nemal problémy alebo či mu neprišla kontrola na stavbu, či to určite použil na to čo bolo na faktúre. Ďakujem
veronikasad
11.08.08,14:49
Dobrý deň,
chcem sa opýtať, či nemá niekto z vás skúsenosti s dokladovaním stavebného úveru kúpenými faktúrami a bločkami. Ide o to, či s tým niekto z vás nemal problémy alebo či mu neprišla kontrola na stavbu, či to určite použil na to čo bolo na faktúre. Ďakujem
Pozri ETIKETU PORADy :

14. Nezadávam otázky, ktoré by sa dali kvalifikovať ako porušenie zákona. Na takéto otázky neodpovedám. Neodpovedám spôsobom, ktorý navádza k porušeniu, či obchádzaniu zákona
focus3ccd
12.08.08,11:13
Nikdy mi pocas 4 rokov nikto neprisiel na stavbu a nic nekontroloval. Aj ked v skutocnosti staviam, a vsetko ide do stavby. Iked pravda je, ze na zaciatku som musel nejake pozhanat, aby som mal 100% sumu. To je inak pekna hovadina, ze musim vydokladovat celu sumu aj tu moju vlozenu, aj poskytnuty uver. Niekedy je to naozaj problem. Vsak si prave preto poziciavam, lebo nemam....
Sonica
13.08.08,08:58
ved my sme teraz nedavno zobrali uver a ked chceme dostat zostatok musime vydokladovat celu sumu, ale odkial mam zobrat peniaze na celu sumu to mi nepovedali.... kupila som faktury, nieco od znamych a tak, ale bojim sa aby nekontrolovali, aj ked staviame dom, ale predsa.
Mam fakturu na podlahu na 2krat taku plochu ako mam v skutocnosti a vela takych podobnych co nesedia presne na skutocny stav
Chobot
13.08.08,09:04
ved my sme teraz nedavno zobrali uver a ked chceme dostat zostatok musime vydokladovat celu sumu, ale odkial mam zobrat peniaze na celu sumu to mi nepovedali.... kupila som faktury, nieco od znamych a tak, ale bojim sa aby nekontrolovali, aj ked staviame dom, ale predsa.
Mam fakturu na podlahu na 2krat taku plochu ako mam v skutocnosti a vela takych podobnych co nesedia presne na skutocny stav

A na čo si minula peniaze, ak nie na stavebné účely? A ešte sa k tomu aj verejne priznávaš!

Nahlasujem tvoj príspevok za porušenie etikety.
515
15.08.08,11:00
Ja som si tiež "kúpila" bločky, niečo od známych, s tým problém nebol, ale ja som veru naletela na jeden inzerát, a keďže nám ešte chýbali bločky v hodnote cca.60 000,- tak som to tiež riskla. A to bola najväčšia chyba, pretože to kontrolovali a prišli na to. Tak som 20 % -ný zostatok úveru nedostala. Teraz platíme za úver celú sumu, ale ho aj skôr splatíme. Moja rada: nenaleť na inzeráty, radšej zháňaj od známych.