AdamC
11.08.08,20:53
Ahojte,

hodte nejaky comment na tento dom.
http://www.domnamieru.sk/?lang=SK&zvoleneMenu=&zvoleneSubMenu=katalogoveProjekty&nazovSubMenu=ALFA&zvoleneSubMenuDom=&cisloZaznamu=3857&sendMail=&sendMailTyp=&mailing=&pocIziebFind=-&pocPodlaziFind=-&uzitkovaPlochaFind=-&cenaFind=-&garazFind=-

Alfa 147.
Situoval by som ho tou presklenou castou na juho juho zapad.
Tu mini kupelnu vlavo v strede by som zrusil a dal tam satnik, resp. akykolvek iny odkladaci priestor, nielen na handry.
Nalavo napravo ziadne okna - to mi vyhovuje, velkost miestnosti slusna.

Dik za nejake trefne postrehy.
Urcite ale budem potrebovat "nerozbitne" skla.
karka
11.08.08,19:37
No ta hala nebude predelena? Sa mi to zda take ...... z kupelne do haly....
anka1212
12.08.08,21:20
ahoj, pozrela som si vsetky domy na tejto stranke kedze v buductnosti budem tiez hladat . Tento patri medzi tie co sa mi velmi pacia. Interier zalezi na Vas , nikto iny tam byvat nebude. Pacia sa mi otvorene priestory a velke okna. Neviem co presne mam k tomuto vyberu povedat , ja by som do toho sla. Tak prajem vela chuti a napadov.
Zypsik
13.08.08,05:38
Moje postrehy:
1. na moj vkus zbytocne komplikovany podorys a strecha - velka pracnost a zbytocne predrazene. Ale ak sa to zhoduje s estetickym citenim, nemam vyhrady. Ale tych 20cm odskoku pri vchodovych dverach by som vazne urobil rovno.
2. uz to tu bolo - kupelna a WC rovno z obyvacky. Navyse zrusenim malej kupelne ostava pre 4-5 clennu rodinu jedine SPOLOCNE wc a kupelna. Snad rano neodchadzate vsetci v rovnakom case...
3. ten centralny priestor je OK, ale je v nom 7 dveri+krb. Skusali ste si to na nacrtku zariadit?
AdamC
13.08.08,12:38
Ahojte, no popravde, ten odskok aj mne pride uplne uleteny, a ten zrusim. Popravde pocet osob, ktore tam budu byvat bude este nejaku dobu nizky.

Mam to cele na milimeter nahodene v room arranger, pomaly aj zariadene, celkom sranda.

Co sa tyka tej strednej miestnosti, to nebude rozhodne obyvacka. Mam to rpemyslene takto:
vpravo dole - spalna
vpravo hroe - tv room versus obyvacka
vlavo hore - pracovna
vlavo dole - kuchyna
v strede - multipurpose room - s dlazbou s velkou oteruvzdornostou, protismykovou, bude tam mozne realizovat rozne aktivity - pingpongovy stol, biliard, posilnovna, skusobna pre kapelu atd...

haluz nie?