melbak
11.08.08,20:55
v praci s pocitacom som amater, prosim o pomoc, na obrazovke mi stale vyskakuje tabulka s nazvom - pripojit bluetooth conection -okno s nou zatvorim a ona sa stale objavuje a nie a nie sa jej zbavit, neviem ani co to je, ani to nepotrebujem, prosim o pomoc
dik
Fero11
11.08.08,19:25
uvazujme sedliacky
Mas v praci spravcu siete (alebo nemas siet, mas len PC) opytaj sa ho
Mas to napojene na internet?
Instaloval si nieco ?
mas telefon s bluetooth, alebo niekto v okoli ?
Odinstaluj to, pokial nevies co to je a nechces to ...
melbak
11.08.08,19:38
fero 11,
pc mam, doma pre svoju potrebu, som pripojena na internet, telefon s bluetooth nemam, odinstalovat to neviem, skus poradit ako na to
dik
Achy
12.08.08,03:16
Nebola si na dovolenke pred tym, ako to zacalo vyskakovat?
Moze to byt akekolvek BT zariadenie, na ktore sa snazi PC pripojit, hoci neviem, preco to robi takto nasilne.
No ak si nic dolezite v poslednej dobe neinstalovala, mozno by pomohlo aj obnovenie systemu. V skratke, obnovi to stav ku urcitemu datumu. Vsetko co bolo nainstalovane po tom datume, tak odinstaluje.
Ako na to?
Kliknes na start, vsetky programy, prislusenstvo, systemove nastroje, Obnovenie systemu.
Zobrazi sa ti okno, kde das dalej, a potom si vyberies datum, kedy ti to slo este dobre.
POZOR!!! ako som uz spominal, vsetko co bolo nainstalovane po tomto datume, sa odinstaluje. Co vsak nieje problem, ak si to vies nainstalovat zase.

Skus si este system skontrolovat na virus a adware.

V podstate ten scan na adware urob ako prvy.

Prajem vela stastia.
Chobot
12.08.08,06:54
v praci s pocitacom som amater, prosim o pomoc, na obrazovke mi stale vyskakuje tabulka s nazvom - pripojit bluetooth conection -okno s nou zatvorim a ona sa stale objavuje a nie a nie sa jej zbavit, neviem ani co to je, ani to nepotrebujem, prosim o pomoc
dik

Máš priamo v PC Bluetooth conectivity? ALebo máš nejaké USB bloetooth zasrčené v PC? Neinštaloval si predtým nejaké BT zariadenie? Alebo niekto z rodiny, ak ho používate viacerí?

Musel to byť nejaký zásah užívateľa, samé od seba to nemohlo začať robiť.