poisonkatka
12.08.08,07:51
Dobrý deň, chcem sa spýtať, či sa v omege niekde dá nastaviť, aby mi zobrazovalo v okruhu BV denné zostatky. Lebo mne to teraz zobrazuje na tej spodnej lište iba zostatok za mesiac. A potom si to neviem skontrolovať podľa výpisu z internetbankingu. Číslovanie bank. výpisov mám nastavené takto BU-MM/PC, PC-poradové číslo transakcie. Ďakujem
poisonkatka
12.08.08,07:23
nikto neuctuje v omege?
ErikaDP
12.08.08,08:27
Ja so to tiez zatial nenasla, kde by sa to dalo nastavit,
tak si pomaham tak, ze si v tlaciach dam spravit hlavnu knihu za ucet 221, ale nastavim si datum DUUP ku konkretnemu datumu, napr. potrbujem zostatok uctu k 12.8.2008, tak nastavim tlac hlavnej knihy za DUÚP 01.01.2008 - 12.08.2008.
bepo
12.08.08,09:03
Nedá sa to nastaviť lebo máš nastavený formát mesačného výpisu, ak to účtuješ deň po dni tak vždy vidíš aktuálny zostatok ale nemôžeš si pozrieť na lište zostatok spred troch dní.
poisonkatka
12.08.08,09:34
Nedá sa to nastaviť lebo máš nastavený formát mesačného výpisu, ak to účtuješ deň po dni tak vždy vidíš aktuálny zostatok ale nemôžeš si pozrieť na lište zostatok spred troch dní.

takze keby to chcem vidiet, tak by som musela cislovat este aj dni? myslite, ze keby dam navrh do krosu,tak by sa to dalo spravit? casto sa totiz stane, ze uctujem vypis z urciteho dna a nie je este vsetko nabehnute na ucte, tak mi nieco moze ujst...
bepo
12.08.08,10:11
Formát výpisu by musel byť denný ale potom by sa rozhádzalo číslovanie a bolo by BV-DD-PC takže v decembri by to vyzeralo napr BV-230-01 a nie BV-12-01. Návrh do Krosu môžeš dať ale podľa mňa s tým nič neurobia.