dimirka
12.08.08,07:58
je mozne na pocitaci na skype mat urobene dva skype mena?neviem ako to urobit.dakujem za radu
robin78
12.08.08,06:08
mozes mat jednu instalaciu skypu a pritom sa prihlasovat pod viacerymi uzivatelskymi menami, ale v danom case vzdy mozes byt prihlasena len pod jednym, cize sa vzdy prihlasis pod tym menom co potrebujes.
Martin Mocko
12.08.08,06:18
mozes mat jednu instalaciu skypu a pritom sa prihlasovat pod viacerymi uzivatelskymi menami, ale v danom case vzdy mozes byt prihlasena len pod jednym, cize sa vzdy prihlasis pod tym menom co potrebujes.

Na sucastne prihlasenie dvoch mien do skype potrebujes dva PC.
bobino38
12.08.08,06:29
Ano, je to možné...čítaj čo píše skype ponuka pri prihlasovaní a budeš vedieť že sa to dá.
robin78
12.08.08,06:39
Na sucastne prihlasenie dvoch mien do skype potrebujes dva PC.

Miesto dvoch PC by postacovalo pouzitie dvoch roznych klientov, ale to je trochu problematicke...
bobino38
12.08.08,06:44
...bože, načo chúďa dievča zaťažujete odbornými návodmi, stači sa zaregistrovať ako nový účastník a máš ďalšie meno, a pri prihlasovaní si dáš ake len meno chceš.
Martin Mocko
12.08.08,07:18
...bože, načo chúďa dievča zaťažujete odbornými návodmi, stači sa zaregistrovať ako nový účastník a máš ďalšie meno, a pri prihlasovaní si dáš ake len meno chceš.

Otazka bola dost nejednoznacne polozena. Neviem ci sa pyta na sucastne prihlasenie dvoch nickov alebo na moznost prihlasenia dvoch nickov - nie vsak sucastne.
dimirka
12.08.08,07:26
ja potrebujem 2 nici na jednom skype,nakolko nepouzivam len ja ten pocitac.ale hned ked kliknem na skype hned ma automaticky prihlasi,a nevidim tam zalozenie noveho konta.tak neviem ako.diki
Martin Mocko
12.08.08,07:29
ja potrebujem 2 nici na jednom skype,nakolko nepouzivam len ja ten pocitac.ale hned ked kliknem na skype hned ma automaticky prihlasi,a nevidim tam zalozenie noveho konta.tak neviem ako.diki

Jasne... Klikni na Subor-odhlasenie a potom uvidis moznosti spustit skype po spusteni PC a prihlasit po spusteni. Tam budes moct zalozit nove konto.
Gabi03
12.08.08,07:30
ja potrebujem 2 nici na jednom skype,nakolko nepouzivam len ja ten pocitac.ale hned ked kliknem na skype hned ma automaticky prihlasi,a nevidim tam zalozenie noveho konta.tak neviem ako.diki

Skús sa cez Subor najprv odhlásiť a hneď ti vyhodí prihlasovaciu tabuľku. Dole si môžeš zakliknúť možnosti, ak ich chceš využiť.
Ak chceš nové konto, tak ti nepomôžem. Skús hľadať v návode.
Doplnenie: po odhlásení máš aj možnosť: nemám skype meno....
robin78
12.08.08,07:31
ja potrebujem 2 nici na jednom skype,nakolko nepouzivam len ja ten pocitac.ale hned ked kliknem na skype hned ma automaticky prihlasi,a nevidim tam zalozenie noveho konta.tak neviem ako.diki

Tak potom to mas jednoduche. Este pred samotnym prihlasenim mas pod polickom kde vpisujes svoje prihlasovacie meno linku "Don't have a skype name?" Nieco v zmysle, ci nemas skype meno. Takze len kliknes na tuto linku a vyplnis formular.
dimirka
12.08.08,07:37
dakujem krasne uz som to nasla.mne to automaticky prihlasovalo,a neboli tam moznosti.tak dik.ste zlati
Dubak2000
06.10.11,06:18
Prosím o radu. Mám Skype verziu 5.5.0.117. Pri štarte sa objavuje obrázok Skype Home (v prílohe na pravo). Neviem ako urobiť, aby sa mi pri štarte neobjavoval. Je to možné?

to ma tiez zaujima, ale myslim ze to nejde. Hladal som o tom nieco na webe a tiez sa tam pisalo ze to nie je mozne, aspon nie priamo v skype.
newmi
06.10.11,06:54
tak mne sa to nezobrazuje (verzia 5.5.0.119). Dal som compact view a v polozke view (zobrazit) som odfajkol ten skype home
erzet
06.10.11,07:41
Už sa mi to podarilo odstrániť. Mal som zafajknuté: Zobraziť Outlook kontakty. Dať fajku preč.