kvet
26.04.05,13:54
Je tu niekto s kým by som si mohol pokecať o problémoch pri vedení účtovníctva obcí a rozpočtových organizácií v ich zriaďovateľskej pôsobnosti ? http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif
ucetni_fantozzi
26.04.05,12:25
tema zaujimava, svojho casu som dostal ponuku na uctovnictvo obce, aj som si k tomu pozeral postupy, ale nakoniec z toho nic nebolo a co som si pozrel, uz som asi aj zabudol... som vsak zvedavy na reakcie ostatnych...
Daska
26.04.05,14:44
Tato tema zaujima aj mna, nakolko robim kontrolora v malej obci a nie so vsetkym si viem rady.
Nabuduce napisem niekolko konkretnych otazok na tuto temu, momentalne si vsak ani na jednu neviem spomenut, tie prichadzaju na um, len pri kontrole.
Dasa_Kravecova
08.11.05,16:32
ahoj aj hľadám už dlhšie k to by mi mohol pomôct, od februára 2005 robím kontrolóra malej obce, ale som úplná začiatočníčka skončíla som strednú školu a teraz si robím vysokú. no ak by sa našiel niekto kto by mi mohol dať nejaké základne rady, informáci o prípadných školeniach a rôzne pravidlá bola by som velmi rada,zatial ďakujem
Daska
08.11.05,18:15
ahoj aj hľadám už dlhšie k to by mi mohol pomôct, od februára 2005 robím kontrolóra malej obce, ale som úplná začiatočníčka skončíla som strednú školu a teraz si robím vysokú. no ak by sa našiel niekto kto by mi mohol dať nejaké základne rady, informáci o prípadných školeniach a rôzne pravidlá bola by som velmi rada,zatial ďakujem
Odkial si??? U nas robieva skolenia pre kontrolorov RVC Martin (regionalne vzdelavacie centrum).

Mam volajake materialy ak mas zaujem posli ss.
Dasa_Kravecova
09.11.05,17:02
ahoj, píšem ohladne tých materiálov z tých školení, ja som z Rudinskej a zatial som nebola na ziadnom takom školení, ževraj teraz čo bolo vo vysokých tatrách či tam niekde bolo perfektné to školenie, ja neviem môžeš mi to poslat na e-mailovú adresu mala by byť v mojom profile. zatial ti veľmi pekne dakujem aspon som našla niekoho s kým sa možem poradiť lebo mam z toho trochu "mišung". tak zatial:)
Daska
09.11.05,19:35
teraz som na Podbanskom ani ja nebola, ale byva super, materiali ktore mam sa Ti pokusim poslat, ale asi to stiham az cez vikend...
Dasa_Kravecova
10.11.05,10:58
to kludne stačí aj cez víkend. a nechcem ta moc otravovať, ale keby si niekedy mala viac času nemohla by si mi poslať aj nejakú osnovu - zevraj musím mať vypracované aj všeobecne záväzné nariadenie a na konci roka nejakú výročnu správu, alebo správu o hospodárení či také čosi. ale to nesúri, len keby si sa na to mrkla. ty si hladala na tejto stránke pomocné rady a informácie a zatial pomoc len rozdávaš.za čo ti samozrejme velmi pekne dakujem:)
betkag
08.12.05,12:52
aké máte problémy? Ja robím ako účtovníčka a mzdárka na obci aj pre základnú školu s právnou subjektivitou už dlhší čas, ale tiež občas potrebujem poradiť.
Dasa_Kravecova
17.12.05,17:34
ahoj betka my sa tu s Daskou bavíme o práci hlavného kontrolóra obce, teda ja som ju požiadala o nejaké veci, len teraz momentálne má nejaké zdravotné problémy tak sa mi nemôže venovať, chela som či by mi nevedela poradiť akú štrukúry (alebo niečo okolo toho) by mala mať koncoročná správa kontrolóra a body všeobecne záväzného nariadenia, čo by tam také malo byť. ale neviem či by si mi ty mohla pomôcť, keď sa prevažne venuješ účovníctvu, ale niekedy budem tvoju radu určite potrebovať, a keď áno určite sa ti ozvem, zatiaľ ahoj:)
Eva233
27.02.06,12:19
Ahoj aký máš problém, kde účtuješ - mesto - obec a pod.
adams
27.02.06,20:29
Aj ja učtujem v meste a v príspevkovej organizácií mesta, mám skúsenosti aj s rozpočtovou organizáciou a preddavkovými organizáciami obce. Ak niečo potrebuješ, ozvi sa. Keď viem, rada pomôžem.
kvet
28.02.06,06:33
Ahojte, teším sa na našu spoluprácu. Mám problém s účtovaním nákupu a predaja stravovacích poukážok (gastrolístkov). Ako účtujete ich nákup a predaj zamestnancom, vrátane príspevku zamestnávateľa (55 %) a príspevku zo sociálneho fondu ?
Lyda
23.02.07,12:08
Chcem sa spytat ci ma uz niekto informacie ohladom odovzdavania vykazov za obce (aj skoly) na DU za I. stvrtrok 2007