Kristian182
12.08.08,10:37
Nevie niekdo kde sa da zohnať nejaký šikovný a funkčný spam bomber na RP na pokec.
bobino38
12.08.08,08:42
...a čo je to?
Jozef Mihál
12.08.08,08:49
Toto je Porada, tu podobné výstrelky nepestujeme.
Martin Mocko
12.08.08,08:59
Nevie niekdo kde sa da zohnať nejaký šikovný a funkčný spam bomber na RP na pokec.

Vykašli sa na pokec a venuj sa niečomu zmysluplnejšiemu...
bobino38
12.08.08,08:59
...a čo je to?
Martin Mocko
12.08.08,09:03
...a čo je to?

zasielanie sprav v rychlom intervale za sebou - nieco ako keby ti niekto zaplnil schranku sprav za 3 sekundy uplnymi blbostami.
bobino38
12.08.08,09:06
...no také somariny ludí zaujímajú?...to nem dobrí ludia:-)
m.majling
12.08.08,17:15
take nieco je treba naprogramovat a pripravit ako sietovu sluzbu tak aby to pokec nevedel odfiltrovat ,, samozrejme nic netrva dlho a aj na to najdu sposob ako ta odstavit.

a vyvoj takeho nastroja nieco stoji a to ti objednavatelia spanu v tak malom rozsahu nezaplatia ,,

suma sumarum taku malu siet sa neoplati spamovat. vela prace a malo roboty,, lacnejsie ta vyjde ked si na spodku RP zaplatis reklamu ,, a mas to vyriesene
Braňo
12.08.08,18:41
Fero11
13.08.08,03:22
Nevie niekdo kde sa da zohnať nejaký šikovný a funkčný spam bomber na RP na pokec.
Preco chces niekomu skodit ?
Kolegaa
25.11.11,15:29
Ahoj bota na pokec by som vedel celkom v pohode urobit, ale neviem ci by to malo taku efektivitu a tiez by sa ten program casom musel menit podla toho co na azete vymyslia proti tomu
misoft
25.11.11,16:30
zasielanie sprav v rychlom intervale za sebou - nieco ako keby ti niekto zaplnil schranku sprav za 3 sekundy uplnymi blbostami.
Len to skús a okamžite budeš mať zablokovanú IP a nedostaneš sa ani na záchod! A pokiaľ si za poskytovateľom internetu, uškodíš svojim SPAMovaním škodu nielen sebe, ale mnohým ďalším, pretože zablokujú ako potencionálnu hrozbu IP adresu providera. Ten sa ti potom poďakuje (možno aj formou vymáhania niekoľko stotisícovej pokuty).

Inak(možno sami marí) zasielanie SPAMU sa bude trestať.
Kolegaa
25.11.11,17:22
Skorej ma napada ze dotycna firma s affiliate programom nebude nadcena ohladom takehoto spamovania ale zase ak spamuje firma sama sebe tak to moze byt jedno :-D

o IP adresu by som si nerobil take starosti
misoft
26.11.11,11:07
o IP adresu by som si nerobil take starosti
Možno o svoju (tá je pridelená providerom), ale provider vystupuje ako jeden počítač pre sieť pod svojou IP - a z nej sa bude valiť spam za spamom = blokácia tejto IP (a následne aj teba + ďalších ostatných, ktorí sú zodpovední a nerobia kraviny!)
TomasHC
26.11.11,15:29
Možno o svoju (tá je pridelená providerom), ale provider vystupuje ako jeden počítač pre sieť pod svojou IP - a z nej sa bude valiť spam za spamom = blokácia tejto IP (a následne aj teba + ďalších ostatných, ktorí sú zodpovední a nerobia kraviny!)

Prísť o Pokec, to by bola katastrofa :D
misoft
26.11.11,17:23
Ešte dobre, že Pokec, ani FB nepotrebujem. Porada je 100x lepšia! Poradí, pobaví.