joZCo
12.08.08,13:53
Poznate thefreecar . com ? Je to fake, alebo real?
Chobot
12.08.08,12:25
Poznate thefreecar . com ? Je to fake, alebo real?

Že vôbec reaguješ na také haluze!:confused::rolleyes:

Kto ti dá niečo zadarmo? Možno keď taký Will Smith rozbije svoju Audinu, tak sa sa mu ozve Mercedes, že mu dajú bezpečnejšie auto. Alebo Dara Rolins dostane od Chicca nový kočík ako reklamu.

ALe pokiaľ tomu veríš, tak za zaregistruj, členské na 5 rokov je "len" 40 USD.:cool:

Ale veď aj u nás to pred nedávnom bolo - volalo sa to Autoreklama. Tú bomba akciu si nevyužil?? Veď za nejaké 2 roky si mohol mať cenu auta naspäť.
misomiso
12.08.08,12:34
Poznate thefreecar . com ? Je to fake, alebo real?

Podla mna to nie je fake, je to celkom real zarobkova cinnost pre niekoho...
Chobot
12.08.08,12:37
Podla mna to nie je fake, je to celkom real zarobkova cinnost pre niekoho...


:D:D:D:D veď to!

Ono myšlienka tej autoreklamy nebola až taká zlá. Vedel by som si to predstaviť v reáli, ale nie za takých finančných podmienok. Keby niekomu dali napr. 500 SKK za to, že mesačne prejazdí 1000 km a bude mať auto polepené reklamou nejakého mobilného operátora, to by bolo úmerné tej cene. Ale nie 20.000 za mesiac!:eek:

A hen tí carforfree sľubujú 100-3200 USD!!! mesačne, ak jazdíš na vlastnom aute. To bude podobná haluz ako tá naša autoreklama.

Navyše chytajú svoje obete len v USA, GB, Španielsku a Francúzsku. Slovensko je mimo ich "podnikania".
Martin Mocko
12.08.08,12:45
Že vôbec reaguješ na také haluze!:confused::rolleyes:

Kto ti dá niečo zadarmo? Možno keď taký Will Smith rozbije svoju Audinu....

Som ani nevedel, ze Smith je taky king :D:D:D
Gabi03
12.08.08,12:52
Som ani nevedel, ze Smith je taky king :D:D:D

:D:D:D:D
rickman
12.08.08,15:50
Ono myšlienka tej autoreklamy nebola až taká zlá.

Súhlasím. Akurát jej realizáciu mali trochu poupraviť a možno by to fungovalo ešte aj dnes. Ono je ťažké nahovoriť inzerentov na niečo, čo nevymyslelo ich marketingové "guru" oddelenie. :)
joZCo
12.08.08,17:02
takze UK to isti :)
Braňo
12.08.08,18:45
Autoreklamu na "slovenský spôsob" sme už rozoberali :
http://www.porada.sk/t42335-p3-skusenosti-s-auto-reklamou.html