EJMINKA
12.08.08,19:36
Ahojte poraďáci,
rada by som Vás poprosila o radu...chcela by som začať so samostatným účtovníctvom, vyplňaním daňových priznaní a pod., ale neviem, ktorý program by bol vhodný pre takého začiatočníka? a taktiež, či je tu niekto, kto by mi s tým vedel nejako poradiť? Ako ste začínali Vy? :)veľmi ma bavilo účtovníctvo na vsokej škole, teraz pracujem v spoločnosti, ktorá spracováva dodávateľsé faktúry v SAPe, ale veľmi by som chcela vedieť viac z praxe. Môžte mi poradiť s programom a tak...? :) :) :) ďakujem Vám krásne :)
bonares
15.08.08,12:08
V súčasnosti je na trhu množstvo dobrých programov pre jednoduché, či podvojné účtovníctvo. Nechcem teraz robiť reklamu žiadnemu z nich.
Na internete určite nájdete množstvo firiem ponúkajúcich účtovný softvér. Väčšina z nich ponúka skúšobné verzie programov. Stačí si ich stiahnuť, nainštalovať a vyskúšať prácu s nimi. Potom sa stačí rozhodnúť.
Zoltán Kovács
15.08.08,12:11
Skus popozerať tu:

http://www.porada.sk/f9-uctovne-a-ine-softvery.html

Porada.sk je celá o radení sa. Takže ak máš otázky, tak zadaj ich do príslušnej sekcie... A vítaj mezi nami.
EJMINKA
26.05.10,14:23
dakujem :)
Zita5
26.05.10,14:26
Neuveriteľné , po takej dobe sa ohlási v téme dotazujúca :))))Aký program ste si potom zabezpečili,ak sa smiem spýtať ?
Rozalka
26.05.10,14:58
Možno si až teraz spomenula na heslo ........