martina9
13.08.08,07:08
Prosím poraďte mi, na základe vlastných skúseností, nejakú dobrú dovolenku a hlavne spoľahlivú CK. Po minulé roky sme dovolenkovali v Európe (najmä Taliansko a Francúzsko) boli sme ubytovaný v kempoch alebo jednoduchých hoteloch a musím povedať že aj tak bolo super. Vo všetkých prípadoch to boli malé cestovky, no nikdy sa nič nemenilo všetkoo bolo tak ako bolo sľúbené pri podpise zmluvy. Toho roku by sme chceli vyskúšať Tunis na last minute äa tie naše osvedčené CK Tunis nerobia). Už som bola pár krát rozhodutá pre nejaký zájazd a potom som si prečítala recenzie alebo hodnotenie CK a zmenila som názor.

Ďakujem.
pazll
13.08.08,07:11
martina9 ;) tak to sme na tom rovnako... tiez sme po minule roky boli hlavne v kempoch po Europe a tento rok ideme do Tunisu ideme so Saturom tak snad budeme spokoni /co som citala recenzie na nas len 2,5* hotel, ze pokial nepotrebujeme zlate klucky, tak by to bala by dobra dovolenka za rozumnu cenu/
Domáca
13.08.08,07:49
Never, Pazll, že 2,5 hviezd. hotel v Tunise stačí. My sme boli v 3 hviezd. a aj keď sme rovnako, ako vy, doteraz chodievali na skromné dovolenky, v takomto hoteli je to humus. Tie 3 hviezdy o niečom svedčia. Obyčajne sú tieto hotely staré, opotrebované, zapáchajú a ani služby zaveľa nestoja, pretože pravdepodobne aj personál je platený podľa stavu hotela. V Tunise minimálne 4 hviezdičky, ináč škoda peňazí.
pazll
13.08.08,08:20
aj napriek doporuceniu znamych, nase rozhodnutie padlo az po prestudovani recenzii od ludi co tam uz boli
dalid
14.08.08,09:21
3 hviezdicy v Eurospkych krajinách a v Afrike je rozdiel v kvalilte o 2 tiredy!!!! Súhlasím s Domácou, v takýchto krajinách (Tunisko, Egypt, Maroko) aspon 4 *, aby ste mali cistu izbu a hotel. Cisty myslim na pomery na ake sme zviknuti... :-). Kto ale znesie nejakú tu spinu a hmyz za super nizku ultra last minute a podobne, kludne aj 2* ....
MarcelkaT
14.08.08,09:55
martina9 ;) tak to sme na tom rovnako... tiez sme po minule roky boli hlavne v kempoch po Europe a tento rok ideme do Tunisu ideme so Saturom tak snad budeme spokoni /co som citala recenzie na nas len 2,5* hotel, ze pokial nepotrebujeme zlate klucky, tak by to bala by dobra dovolenka za rozumnu cenu/Never tomu čo píšu. Minimálne 4*, nie zlaté kľúčky, ale hlavne čisto, s klimátizaciou lebo tu budeš potrebovať, milí, slušní personál, dobré jedlo,pekná pláž, atď. Satur ..... o tejto CK radšej pomlčím. Nie je zlato všetko čo sa bliští.......