Janeta
13.08.08,09:44
Prosila by som odborníkov, ktorí tu perfektne radia o pomoc. Keď príjmam tovar na sklad a mám napríklad rovnaký druh tovaru pod jednou skladovou kartou, len rôzne ceny napr. vonný olej za 36,- 44,- 46,- a ja chcem aby sa mi na príjemke zobrazovali kusy s rôznymi cenami a nie aby mi to cenu priemerovalo a hodilo rovno počet kusov spolu. Kde sa to dá nastaviť? Dúfam, že som to popísala zrozumieľne:D. Vopred ďakujem.
lenkak
14.08.08,04:37
ak to máš na jednej príjemke tak ťažko. Iba rôzne karty. Ak by si to rozhodila na viacej príjemiek aj keď je len jedna faktúra, tak potom zakaždým si nastaviť na každú príjemku správnu novú obstarávaciu cenu až tak urobiť príjemky. Teda ak máš tri rôzne oleje v jednom dodacom liste, či na faktúre a nechceš mať spriemerovanú cenu, viac kárt, tak potom tri príjemky.
heja3
14.08.08,05:13
Ak máš MRP-Win-Jedn.účt. SKÚS:
Na hornej lište na NASTAVENIA, SKLAD, pod zoznamami PARAMETRE, vybrať POHYBY NA SKLADE a tam nastaviť PRI ZMENE CENY V PRÍJEMKE nastaviť POLOŽIŤ OTÁZKU, a vedľa PRI ZADANÍ ROVNAKEJ KARTY V POHYBE nastaviť PONECHAŤ DUPLICITU.
Malo by to robiť to čo potrebuješ, len si daj potom pozor, čo sa ťa pri príjemke pýta na cenu.
Janeta
14.08.08,08:38
heja ... ĎAKUJEM ;) vedela som, že mi poradíte funguje to, presne takto som to potrebovala mať.
pekný deň