Ardaco
13.08.08,13:30
Ahojte, chcela by som sa opytat na moznost prace formou dohody o vykonani prace pocas materskej. Stanovisko zo Soc. poistovne mam, takze viem, ze je to mozne, avsak nikde nie je pisane, ci to moze byt aj u toho isteho zamestnavatela alebo nie. Dakujem Vam za vase rady.
brčko
13.08.08,16:23
môže byť aj u toho istého zamestnávatela, u ktorého z PP čerpeš MD.
Ardaco
14.08.08,08:40
Dakujem pekne za informaciu.
pesiak
20.10.08,09:25
môže byť aj u toho istého zamestnávatela, u ktorého z PP čerpeš MD.

A moze to byt aj na tej istej pracovnej pozicii? Nebije sa to s par 50 ZP - nie je mozne uzatvarat viac pomerov na tu istu cinnost.

Dakujem
jankasm
20.10.08,09:56
A moze to byt aj na tej istej pracovnej pozicii? Nebije sa to s par 50 ZP - nie je mozne uzatvarat viac pomerov na tu istu cinnost.

Dakujem

Nie, dohoda musí byť na inú činnosť ako je pracovná zmluva.
JDM
11.11.08,09:57
A stále platí, že max. výška mesačného zárobku na dohodu popri materskej je 3200,-- Sk/mesačne? Ďakujem.
Tweety
11.11.08,09:59
A stále platí, že max. výška mesačného zárobku na dohodu popri materskej je 3200,-- Sk/mesačne? Ďakujem.
Nie, toto nikdy neplatilo. Touto sumou bol niekedy obmedzený príjem na Dohodu popri evidencii na Úrade práce. Ale aj tá je už iná.
JDM
11.11.08,11:57
A platí nejaké obmedzenie čo sa týka zárobku popri materskej? Ak je to rozobraté na porade, ospravedlňujem sa, no nenašla som to. Ďakujem.
ZDENIELA
11.11.08,12:00
A platí nejaké obmedzenie čo sa týka zárobku popri materskej? Ak je to rozobraté na porade, ospravedlňujem sa, no nenašla som to. Ďakujem.
NIE, je to ako každá iná dohoda, maximum zárobku nie je limitovaný
JDM
11.11.08,13:14
Takže pre poberateľku materskej je pri zamestnaní na dohodu rozhodujúce, aby deti neboli umiestnené v školke a jasliach, inak može zarábať na dohodu, samozrejme pozor na počet odprac.hodín a náplň práce..... ďakujem
ZDENIELA
11.11.08,13:48
Takže pre poberateľku materskej je pri zamestnaní na dohodu rozhodujúce, aby deti neboli umiestnené v školke a jasliach, inak može zarábať na dohodu, samozrejme pozor na počet odprac.hodín a náplň práce..... ďakujem
Presne tak, podmienky ako u ktoréhokoľvek iného dohodára, okrem zabezpečenie starostlivosti o dieťa v nie štátom dotovanom zariadení (súkromné jasle alebo súkromná školka je O.K.)
sol
21.12.08,21:44
Nie, dohoda musí byť na inú činnosť ako je pracovná zmluva.
par. 50 ZP: "Zamestnávateľ môže dohodnúť niekoľko pracovných pomerov s tým istým zamestnancom len na činnosti spočívajúce v prácach iného druhu; práva a povinnosti z týchto pracovných pomerov sa posudzujú samostatne."

Dohoda nie je ďalší pracovný pomer, takže podľa mňa môže byť na rovnakú činnosť.