Katgaz
13.08.08,14:27
Zdravím všetkých,
chcem sa poradiť prípadne spýtať na vaše skúsenosti.
Do júna t.r. sme organizovali vo firme jazykové vzdelávanie pre zamestnancov pred a po pracovnej dobe priamo v spoločnosti a na náklady zamestnávateľa. Ale každý rok to prebiehalo podobne, v septebri nával a od novembra chodili na kurz jeden-dvaja ľudia vo všetkých leveloch. Je to pre firmu veľmi neefektívne a drahé a preto sme sa rozodli s týmto skončiť a zvoliť individuálnu formu.
Moja predstava bola nechať človeka absolvovať kurz o ktorý má záujem a vyhovuje mu, a po skončení, teda obdržaní potvrdenia/certifikátu mu scháliť príspevok.
Akým spôsobom sa mu však takéto niečo dá preplatiť (ak to nechceme financovať zo sociálneho fondu), keď jazykovka vystaví faktúru na začiatku kurzu na meno účastníka a my mu nemôžeme len tak poslať peniaze na účet.
Prosím o radu.
Ďakujem pekne.
Katarina
majoneza
07.08.09,13:45
Ak jazykovka chce vasu zakazku, musi byt flexibilna.

Ak nie, navrhujem, aby jazykovka fakturovala Vam priamo, a ze by ste dohodol (pisomne) so zamestnancom, ze mu stiahnem z platu ak neukonci kurz.
ivka70
07.08.09,14:16
U nas to fungovalo tak, ze ja som si kurz zaplatila a po prineseni certifikatu a potvrdenia o zaplateni po ukonceni kurzu mi firma kurz v celej vyske preplatila.
dodo1
10.08.09,09:59
ivka70, ked ti to firma cele preplatila, tebe potom v mzde zdanili predmetnu sumu za kurz?
jales
10.08.09,12:27
Ja si myslím, že ak zamestnávateľ tento kurz od zamestnanca vyžaduje, tak by sa to malo zúčtovávať ako náklady na ostatné školenia a vzdelávania zamestnancov, nie ako zdaniteľný príjem pre zamestnanca. Neviem, či správne rozmýšľať.
ivka70
10.08.09,12:42
ivka70, ked ti to firma cele preplatila, tebe potom v mzde zdanili predmetnu sumu za kurz?

Nie, nedanili mi to, dostala som to cez pokladnu v hotovosti, celu sumu.
Zamestnavatel si to zauctoval ako skolenie zamestnanca.