1gabika1
13.08.08,14:33
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, je možné, aby som robila mzdovú, personalistku a aj účtovníčku v základnej škole na jednu pracovnú zmluvu? Môžem robiť tieto činnosti ako jedna osoba? Ako by som potom mala byť zaradená, keď mám strednú ekonomickú školu? Pýtam sa preto, pretože ja teraz robím mzdy a personalistiku a účtovníctvo robí druhá kolegyňa, ale ona to už nechce robiť, tak sa ma pýtala či by som to nezobrala.
legolas
14.08.08,02:41
Je to možné, ale či to všetko zvládneš je na Tebe......
pavlinka
14.08.08,10:44
Keď máš strednú školu tak by si bola zaradená podľa katalogu prac. činnosti pre zamestnancov vo verejnom záujme v ôsmej platovej triede aj ked budeš robiť všetky tieto činnosti
1gabika1
18.08.08,06:56
Ďakujem Vám pekne, ale ešte by som sa chcela opýtať. V deviatej triede je napísané, že je pre ňu potrebné úplné stredné vzdelanie a osobitný kvalifikačný predpoklad ustanovený osobitným predpisom ...prosím Vás čo to znamená osobitný kvalifikačný predpoklad ustanovený osobitným predpisom????
1gabika1
20.08.08,07:32
Prosím Vás aký osobitný kvalifikačný predpoklad sa týka práce ekonóma? Kde by som našla tieto osobitné kvalifikačné predpoklady?
pavlinka
25.08.08,10:59
v deviatej platovej triede s uplnym stredným vzdelaním môžeš byť iba ak máš zachovanú výnimku ešte z nariadenia vlády 249/1992 § 5 odst. 7.Z.z ale ak si ju mala zrušenu alebo si ju nemala vôbec teraz vo verejnom záujme sa výnimky neudelujú. Tak musiš byť v osmičke.