betuka
13.08.08,15:13
Ahojte :D, chystáme sa na dovolenku do Chorvátska - Tučepi:) koncom augusta, ideme na blint, ešte sme tam neboli. Dá sa nájsť tam lacné ubytovanie do 10 eur a pláže sú v tom čase plné?hmhm... Prosím odpíšte mi vaše skúsenosti:cool:.......ďakujem:---
betuka
13.08.08,13:15
píšte čím skôr......lebo čas sa kráti a my o pár dní už ideme
pivko
13.08.08,14:18
píšte čím skôr......lebo čas sa kráti a my o pár dní už ideme
Za 10/hlava nemáš šancu ak je to ešte august, moooožno 1. sept.týždeň,ale aj to bude:eek: a plaž je do konca augusta plná tak že je tam hlava na hlave:eek:
vyberajú ešte aj parkovné:mad:
Tak že pre to ja chodím 1.sept.týždeň /aj tak je to tam ešte dosť plné/ ,ale platím u mojej známej v Makarskej 8/hlava:D:D:D ,ale tá cena je len pre mňa:eek:
Za 10 by Vás možno ubytovala na moje odporúčanie, ale zdá sa mi že už má obsadené, tak že iba ak budúci rok:mee:
betuka
15.08.08,07:15
Keď nebude do 10,tak musí byť do 15,lebo inak....ehm a na Makarskú by som už nešla,už ju poznám naspamäť :-) a je tam tak veľa ľudí.
pivko
15.08.08,08:08
Keď nebude do 10,tak musí byť do 15,lebo inak....ehm a na Makarskú by som už nešla,už ju poznám naspamäť :-) a je tam tak veľa ľudí.
Ja som stále ubytovaný v Makarskej u známej ,ale k moru chodievam do Tučepi.Večer to má zase výhodu že v Makarskej je život a v Tučepoch nemáš kam ísť.Tak že alebo chodíš cez deň za morom ,alebo večer za zábavou:rolleyes:
Richard
15.08.08,08:34
Tučepi je dosť obsadené cez sezónu, takže treba rátať že bez rezervácie sa dostanete ďaleko od pláže (navyše pochybujem že za tú cenu vôbec niečo bude - ak Vás nebude 5 na izbe).

Pripájam však voľné lehátka - 10kuna na deň :)
A ešte tohtoročný pohľad na nočné Tučepi - bol som tam v Júli...
Richard
15.08.08,08:42
Ešte pripojím, ako sa naša malá tešila na Tučepi :-D
Bastian
15.08.08,10:45
Ešte pripojím, ako sa naša malá tešila na Tučepi :-D

Mám pocit, že to nebolo len tešenie sa z Tučepi... podľa mňa si zjednávanie ceny za nocľah nechal práve na ňu... a ako vidím, tak nad desať neberie ani za toho oného :D:D:D Ani by som sa nečudoval, keby si povedal, že to zjednala úplne zadara :)
Dopiriakova
16.08.08,09:28
Dobry, my ideme do tucepi koncom augusta, povodne sme chceli ist na blind ale nakoniec sme si rezervovali ubytovanie cez internet. Väcsinou chceli 15 eur na noc, my mame za 14. Chcela by som sa opytat, ci je nejaka promenada popri plazi a ci sa da cez nu prejs napriklad na makarsku, podgory?
rickman
16.08.08,09:54
Tucepi patri medzi to najlepsie, co moze Chorvatsko ponuknut. Az na tie masy pocas Jula a Augusta. To povazujem za jedine minus. Zaujimave vsak je, ze vecer a skoro rano je to OK. Preplnene je to inde :). Najlepsi cas je Jun (mozno aj September). Ja som zazil Jun/Jul. Je to velmi zaujimave - posledny den pred prazdninami je to normalne stredisko, je tam ludi tak akurat (20m2 plaze ;) pre 1). Prvy prazdninovy den - tlacenica ako v obchode ked davaju nieco zadarmo a potom uz len sledujete, ako sa to cele pocas vikendov vymeni :).

Odporucam vsak nevyvalovat sa len na plazi, ale:
1. ist pozriet Makarsku
2. ist pozriet Biokovo (sv. Jure) - vyhlad aj so zakrivenim Zeme [vraj sa odtial da aj skakat!!]
3. (ak to situacia dovoluje) ist pozriet Dubrovnik (cesta 2 x 120+ km - ale stoji to za to)