karibikak
14.08.08,11:45
dobry den,potrebovala by som poradit ohladom vybavenia reklamacie.v roku 2006 som si kupila novy notebook HP u autorizovaneho predajcu,po 6 mesiacoch sa pokazil(po zapnuti cierna obrazovka a 3-krat zapipal),prebehla reklamacia a vzhladom na neodstranitelnost chyby bol vymeneny za novy.po 9 mesiacoch nastala ta ista chyba a ten isty postup pri reklamacii az na to,ze mi dali pouzity notebook tej istej triedy.no a po 10 mesiacoch znova ten isty problem takze tretia reklamacia s vyrozumenim,ze tentokrat mi ho opravia nakolko islo o chybu od vyrobcu,ktory ju dlhsi cas tajil a momentalne uz jestvuje softver,ktorym sa to da opravit.vzhladom na to,ze ma to uz trikrat po sebe odpisalo v pracovnej oblasti,nemam uz zaujem o tento typ notebooku.takze mam pravo odstupit od zmluvy aj napriek tomu,ze bol vyrobok vzdy vymeneny za iny kus,takze ta ista vada nebola na jednom a tom istom vyrobku?na koho alebo na co sa mozem odvolat?mam pravo pozadovat kupnu cenu vyrobku,aj napriek tomu,ze momentalne ma uz o dost nizsiu hodnotu?vopred dakujem za rady,velmi by ste mi tym pomohli.