betuka
14.08.08,16:58
Ahojte:),čo si myslíte kde je lepšie dovolenkovať na Brele alebo v Tučepi? hmhmhmhmhmhmhmhm........pomôžte sa mi rozhodnúť;)
pivko
14.08.08,17:12
Ahojte:),čo si myslíte kde je lepšie dovolenkovať na Brele alebo v Tučepi? hmhmhmhmhmhmhmhm........pomôžte sa mi rozhodnúť;)
Brela je nádherná;),vstupná brána na Makarsku Rivieru /však tam je aj tabuľa/ale ani tam to nebude za 10:D:D:D
V tvojom prípade by som radšej asi zostal doma, alebo išiel do Chorvátska v októbri:eek:
evina
14.08.08,17:17
Obe tie miesta považujem osobne za najkrajšie na Makarskej Riviére. tento rok Brela, na budúci Tučepi :)
betuka
15.08.08,07:08
Však nemusí byť za 10,to som len tak dala tú cenu,ale do chorvátska chcem ísť.....hm ale kde....
ErikaDP
15.08.08,11:16
Obe letoviská sú krasne. V Tučepi je krásna, dlhá pláž, hneď pri pobrežnej promenade, tiahnucaca sa pozdlž celeho letoviska.Ja by som si ale vybrala Brelu. Možno sa mýlim, lebo v Tučepy sme boli cca 10 rokov dozadu, ale bolo sice pekné, ale trochu nudné pre nás lebo na dovolenke uprednostnujeme prechádzky, najdenie si toho svojho, tichšieho , zastrčenejšieho miestečka na plaži. A plaž v Tučepy bola sice naozaj krásna, ale taká mestská ( pláž-promenáda-kaviarničky). Brela pozvoľna prechádza do letoviska Baška Voda a pekným upraveným chodníkom tiahnucim sa popri pobreži cez borovicové lesíky sa dá prejsť do ďaľšej dedinky Promajna, prípadne dlhšou prechádzkou až do Makarskej. T.j. v Brele, Baške vode sa cez deň dá najsť miestečko mimo bežneho ruchu letoviska a večer je kde ísť si sadnúť. Ale je fakt, že sme septembroví dovolenkári a v auguste je Baška Voda dosť preplnená.
lenkka81
15.08.08,18:55
Ahojte, no ja jednoznacne doporučujem Brelu, je to tam užasné...celkovo celá Makarská riviera je naozaj bez chyby, len v Brele je ubytovanie väcsinou dost v kopci, takze sa priprav na schody. Inak moja srdcovka je Baska Voda, ale plaze doporucujem az v Basko Polje, kazdý najde svoj kútik. Tento rok sme sa dali ukecat na Ciernu horu/sutomore - hotel Korali/no a budem to banovat min. do dalsej dovolenky, radsej sme mohli ist tretí krát do Bašky. Tam ma kazdý dovolenkár istotu super dovolenky. BASKA VODA,BRELA- jednoznačne ÁNO!!!!!!
betuka
16.08.08,07:29
Inak asi v akej cene sa na Brele dá nájsť ubytovanie,tak pre 4 osoby-dospelé?
Maruška54
16.08.08,08:10
Moja známa bola v júli v Tučepi a platila 14 € na osobu a noc.
lenkka81
16.08.08,17:44
Ceny za ubytko nepoznám,mali sme to zaplatené cez cestovku, takze co sa týka privatov v Brele to naozaj neviem. Kolegina bola v blízskej Promajne/je to smer Baska Polje a este kusok dalej , dostanes sa tam ponad more krasnou cestickou/a viem ze platila 55euro za noc na apartman pre 4 ludí. Brela má ale troska luxusnejsí nádych, takze pocítaj vyssiu sumu, ale myslím ze stale je to lacnejsie ako objednať si ubytko cez cestovku.
lenkka81
16.08.08,17:49
Jozef Mihál
16.08.08,17:50
A čo oblasť Šibenik - Primošten - Trogir? Odporúčate?
janasim
16.08.08,18:10
A čo oblasť Šibenik - Primošten - Trogir? Odporúčate?
Z uvedených som bola v Šibeniku, tam by som sa nevrátila, ale do Tučepi určite. Koľko chutí toľko názorov, obidvoje sme mali na odporúčanie iných.
Rozalka
16.08.08,18:20
A čo oblasť Šibenik - Primošten - Trogir? Odporúčate?
http://www.infoadriatic.com/hrvatska/skradin/index.shtml
Jozef Mihál
16.08.08,18:28
Tak toto som nepoznal, super stránka, ďakujem.
evina
17.08.08,07:27
A čo oblasť Šibenik - Primošten - Trogir? Odporúčate?

Z týchto lokalít najviac Primošten, čo sa týka pláži. Ovšem sú tam také dve malé pláže vhodné pre deti, takže je tam dosť plno.
Jozef Mihál
20.08.08,14:27
Tak sme sa rozhodli pre Brelu - časť Sčit. Ak poznáte Vilu Sčit, dajte vedieť.